مشروح اخبار
 » مدیرکل کمیته امداد گفت : کهگیلویه و بویراحمدی‌ها ۱,۳ میلیاردتومان صدقه پرداخت کردند

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت یک میلیارد و ۳۴۴ میلیون تومان صدقه در شش‌ماهه نخست سال جاری خبر داد..


به گزارش راک نیوز ، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه پرداخت صدقه به‌عنوان یکی از راه‌های کمک به نیازمندان این نهاد است گفت: مردم خیر و نوع‌دوست کهگیلویه و بویراحمد یک میلیارد و ۳۴۴ میلیون تومان در شش‌ماهه نخست سال جاری صدقه پرداخت کرده‌اند. 

وی بابیان اینکه کمیته امداد به‌منظور یاری‌رساندن به اقشار نیازمند جامعه و توسعه مشارکت‌های مردمی طرح‌ها و برنامه‌های متفاوتی در طول سال در برنامه کاری خود دارد، افزود: به‌منظور جمع‌آوری کمک‌ها و صدقات مردم ۸۰ هزار  صندوق بزرگ، متوسط و کوچک در استان نصب و توزیع‌شده است. 

محبی به هزینه کرد صدقات جمع‌آوری‌شده مردم در این نهاد اشاره و تصریح کرد: صدقات در زمینه ازدواج، تأمین مسکن، امور درمانی، کمک‌های موردی، تحصیلی و تسهیلات قرض‌الحسنه مددجویان هزینه می‌شود. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر لزوم ساماندهی صندوق‌های صدقه در استان گفت: سامانه پیامکی با شماره #۱۰۷۴۸۸۷۷* به‌عنوان یکی از روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل فعال‌شده است. 

محبی افزایش درآمد، جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، افزایش اعتماد عمومی و کاهش هزینه تخلیه صندوق صدقات را از مهم‌ترین مزیت‌های پرداخت صدقه به روش الکترونیکی اعلام کرد و گفت: ازخیران نیکوکار دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در طرح‌ها و برنامه‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه یاری‌رساندن به نیازمندان حمایت کنند.تاریخ انتشار : 29 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد کمک ۱,۶ میلیارد تومانی به م ...
 • معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد: افزایش 75درصدی کمک‌های مردمی در ...
 • کهگیلویه و بویراحمدی‌ها بیش از ۱۶۲ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
 • جمع آوری بیش از 12 میلیارد ریال کمک مردمی توسط کمیته امداد گچساران
 • “جمع‌آوری صدقات یکی از طرح‌های موفق کمیته امداد”
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس