مشروح اخبار
 » مساحت فضای سبز شرکت نفت گچساران به 64 هکتار رسید

مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: مساحت فضای سبز این شرکت به 64 هکتار رسیده است.علی کردلو در گفت و گو با راک نیوز افزود: 64 هکتار فضای سبز در سطح تاسیسات و منازل مسکونی شرکت بهره برداری نفت و گاز این شهرستان وجود دارد. 

مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزایش فضای سبز و ساخت پارک محله ای را از مهمترین برنامه های این شرکت اعلام کرد و افزود: دو هزار و 254 خانوار در منازل مسکونی این شرکت سکونت دارند. 

 کردلو  افزود: سال گذشته بیش از 8 هزار مترمربع از پیاده روهای منازل سازمانی این شرکت با هدف بهسازی معابر و سهولت در تردد سنگ فرش شد.

کردلو گفت: سال گذشته همچنین بیش از 20 هزار متر مربع از سطوح شرکت نفت آسفالت شد.

گفتنی است  هفت هزار و 400 نفر به صورت رسمی و پیمانکاری به طور مستقیم در شرکت نفت گچساران مشغول به کار هستند. 

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دارای 10 واحد بهره برداری، 10 واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از 6 هزار و 700 کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب است.

میدان نفتی گچساران دومین میدان بزرگ نفتی ایران است، که در محدوده شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد و در فاصله 220 کیلومتری از جنوب شرقی اهواز قرار دارد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران زیرمجموعه‌ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در زمینه استخراج، پالایش و انتقال نفت خام، گاز طبیعی و تولید میعانات گازی فعالیت می‌کند.

 تاسیسات شرکت نفت گچساران در استانهای کهگیلویه و بویراحمد ، فارس ، بوشهر و خوزستان در محدوده ای به طول 400 کیلومتر و عرض 150 کیلومتر پراکنده است. 

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانی @RAAKNEWS همراه شویدتاریخ انتشار : 19 آبان 1397 12:09» اخبار مرتبط:

 • حادثه حین کار باعث مرگ یک کارگر در تاسیسات نفتی گوره گچساران شد
 • فوت یک کارگر در شرکت نفت گچساران/جزئیات
 • تولید نفت گچساران به 620 هزار بشکه در روز رسید
 • مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد؛تولید روزانه نفت گچسار ...
 • ظرفیت تولید نفت گچساران به 635 هزار بشکه در روز خواهد رسید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای