مشروح اخبار


» پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در گچساران آغاز شدسرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در این شهرستان آغاز شد.محمدشهبازی در گفت و گو با راک نیوز افزود: المپیاد ورزشی درون مدرسه با هدف ترویج فرهنگ ورزش، استعدادیابی، ایجاد انگیزه ورزشی و نشاط در بین دانش آموزان و معلمان در مدارس، هدایت دانش آموزان به سوی رشته های ورزشی تخصصی در مدارس اجرا می شود.
پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در گچساران آغاز شد

وی یادآور شد: تلاش معلمان تربیت بدنی بر این است تا دانش آموز توانمند در عرصه ورزش شناسایی شوند ضمن آنکه فضای با نشاط به وجود بیاید.

شهبازی گفت: اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه تحصیل، تذهیب ، ورزش و ایجاد شادی و روحیه نشاط در محیط مدارس از مهمترین اهداف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای است.

سرپرست آموزش و پرورش گچساران یادآورشد: سال تحصیلی گذشته 170 مدرسه مجری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در شهرستان گچساران بودند که بیش از 23هزار نفر دانش آموز در این طرح شرکت کردند.

مراسم آغاز این المپیاد ورزشی بصورت نمادین در مدرسه شاهد امام علی(ع) با حضور مسوولان، اولیا و مربیان برگزار شد.

گفتنی است188باب مدرسه دولتی، 87 مدرسه غیر دولتی در این شهرستان وجود دارد که در این مدارس بیش از 23 هزار و 996 نفر مشغول به علم آموزی هستند. 

از این تعداد مدارس 119 باب با 576 کلاس در مقطع ابتدایی، 57 باب با 231 کلاس در مقطع متوسطه اول و 70 باب با 223 کلاس درس در قطع متوسطه دوم است. 

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانی @RAAKNEWS همراه شویدتاریخ انتشار : 19 آبان 1397 13:08» اخبار مرتبط:

 • 40 دانش آموز بازمانده از تحصیل گچساران به کلاس درس برگشتند
 • آیین اختتامیه المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای گچساران از نگاه دوربین
 • چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دانش آموزان گچساران آغاز شد+تصاویر
 • رئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران ...
 • المپیاد ورزشی درون مدرسه دبستان دخترانه نیا کوثری شیراز
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام