مشروح اخبار
 » اخبار ضد و نقیض از رد هر دو گزینه شهردای تهران

برنا نوشت: مراجع ذیصلاح به شورای شهر اعلام کردند آخوندی و حناچی نمی توانند شهردار تهران شوند و باید شورای شهر تهران به دنبال گزینه های دیگری برای شهرداری باشند برنا نوشت: مراجع ذیصلاح به شورای شهر اعلام کردند آخوندی و حناچی نمی توانند شهردار تهران شوند و باید شورای شهر تهران به دنبال گزینه های دیگری برای شهرداری باشند

اخبار ضد و نقیض از رد هر دو گزینه شهردای تهران
در حالی که خبرگزاری برنا از "رد گزینه‌های اصلی شهرداری تهران" توسط مراجع ذیصلاح خبر داده بود، حسن رسولی عضو شورای شهر از این خبر اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: سخنگوی شورای شهر در حال بررسی این موضوع است.

محمود میرلوحی عضو دیگر شورای شهر نیز این خبر را از اساس تکذیب کرد.

در همین حال سخنگوی شواری شهر نیز خبر رد صلاحیت آخوندی و حناچی برای شهرداری تهران را رد کرد و نوشت: "اعلام رسمى یا غیر رسمى درباره تایید یا رد دو گزینه شهردارى تهران صحت ندارد."

بر اساس این گزارش، اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه21آبانماه عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی را با 16 رای و پیروز حناچی معاون کنونی معماری و شهرسازی شهرداری این کلانشهر را با 11 رای به عنوان گزینه های نهایی تصدی پست شهرداری پایتخت انتخاب کردند.

رای گیری برای انتخاب دو نامزد نهایی تصدی شهرداری تهران از بین این دو نفر و نیز سیدکامل تقوی نژاد و غلامرضا انصاری پس از آن برگزار شد که این افراد روز گذشته برنامه های خود را در صحن شورا تشریح کردند.

سیدکامل تقوی نژاد 10 رای و غلامرضا انصاری نیز سه رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران را کسب کردند.

پیشتر رسول کشت پور به عنوان یکی از پنج نامزد تصدی پست شهردار تهران با ارسال نامه ای به محسن هاشمی رئیس شورای شهر انصراف خود را از رقابت در این کارزار اعلام کرده بود.

قرار است شهردار جدید تهران از بین این دو گزینه روز سه شنبه (فردا) توسط اعضای شورای اسلامی شهر تهران انتخاب شود.

به گزارش راک نیوز با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام شد که سیدمحمدعلی افشانی شهردار تهران که از 23 اردیبهشت ماه امسال در این نهاد مشغول به کار شده است نیز باید مسئولتیش را ترک کند.

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانی @RAAKNEWS همراه شوید. تاریخ انتشار : 21 آبان 1397 15:30» اخبار مرتبط:

 • انتخاب پنج گزینه نهایی تصدی پست شهرداری تهران به تعویق افتاد/ شورای‌شهر پشت ...
 • سه انتصاب جدید در شهرداری تهران/اصلاح طلب کهگیلویه ای مدیر کل حوزه شهردارشد
 • فرزند شایسته کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حوزه ریاست شهردار تهران شد/سوابق
 • گزینه کهگیلویه وبویراحمدی شهرداری تهران بیشتر از معاون رئیس جمهور رای آورده ...
 • گزینه‌های تازه اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس