مشروح اخبار


» کنترل مبادی اولیه ورود مواد مخدر به استان ضروری استاستاندار کهگیلویه و بویراحمد بر کنترل مبادی اولیه ورود مواد مخدر به استان تاکید کرد.

به گزارش راک نیوز ، علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: با توجه به کنترل و اهتمام نظام در کنترل مرزهای شرقی، اقدام از طریق مرزهای آبی در دستور کاری سوداگران مرگ قرار گرفته که با توجه به اینکه استان در مسیر ترانزیت از بنادر به سمت مرکز کشور است، باید پوشش امنیتی مناسب در این بخش عملیاتی شود.

احمدی کنترل مبادی ورودی آبی از طریق استان های بوشهر و بنادر را ضروری دانست و بیان داشت: متولیان در استان باید نسبت به هماهنگی با استان های مبدأ جهت کنترل بیش از پیش اقدام کنند.

احمدی با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که قبل از ورود مواد مخدر به حوزه استان، کنترل ها از طریق مبادی ورودی انجام شود، اظهار داشت: ما در قبال فرزندان کشور مسئولیم و در این حوزه باید با حساسیت، ایثار و از خودگذشتگی خدمت در راه خدا و برای مردم را عملیاتی کنیم.

استاندار با تقدیر از اقدامات انجام گرفته در حوزه آگاه سازی، کنترل، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، ابراز داشت: باید با کار کارشناسی شده، برنامه ریزی و هدفگذاری صحیح، جوانان را به سمت بالندگی، رشد و توسعه سوق داد و در مقابله با آسیب های اجتماعی به شکل مطلوبی اقدام کرد.

احمدی با تاکید بر اینکه نجات جان یک معتاد و خانواده برای ما ارزشش از ساخت دهها پل بیشتر است، خاطرنشان کرد: موضوع مقابله با مواد مخدر موضوعی بسیار حساس است و در این مسیر باید حساسیت ها بیشتر باشد..تاریخ انتشار : 29 آبان 1397 15:31» اخبار مرتبط:

 • کشف 39 کیلو گرم مواد مخدر در محور شیراز به یاسوج/جزییات
 • کشف 687 کیلوگرم مواد مخدر طی سال جاری در گچساران
 • دلواپسان، دلواپس معضل مواد مخدر هم باشند
 • کشف محموله مواد مخدر شیشه قبل از ورود به یاسوج
 • سه قاچاقچی مواد مخدر در یاسوج دستگیر شدند
 • » اشتراک گزاری خبر  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام