مشروح اخبار
 » رصد و پیگیری پرداخت مطالبات نیروها و بازنشستگان دستگاه ها

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از رصد و پیگیری پرداخت مطالبات نیروها، بازنشستگان و کارگران دستگاه های مختلف استان خبر داد.


به گزارش راک نیوز ، جعفر گوهرگانی در نشست بررسی پیگیری مطالبات بازنشستگان، نیروها و کارگران دستگاه ها و واحد های تولیدی، افزود: با توجه به مطالبات نیروهای مختلف دستگاه ها و واحد های تولیدی، ضرورت دارد که پبگیری مناسب در راستای پرداخت معوقات و حقوق آنها انجام شود.

گوهرگانی با بیان اینکه پرداخت مطالبات و معوقات جامعه هدف حق این افراد است، ابراز داشت: با توجه به اینکه تجعماتی در این بخش شکل می گیرد و این موضوع سوء استفاده و موج سواری بیگانگان از این موارد را رقم می زند، لازم است که دستگاه ها پرداخت معوقات و مطالبات جامعه هدف را به شکل مطلوب در دستور کاری قرار دهند.

گوهرگانی با تاکید بر اقدام دستگاه ها و ارائه گزارش به حوزه معاونت اقتصادی ظرف یک هفته به شکل کتبی، ابراز داشت: همچنین ظرف ۱۰ روز گزارش جامعی در این راستا تنظیم و ارائه خواهد شد.

معاون اقتصادی استاندار با اشاره به پرداخت مطالبات بازنشستگان حوزه علوم پزشکی، ابراز داشت: علوم پزشکی باید برای این موضوع وقت گذاشته و پیگیری از طریق سازمان مدیریت اجرایی شود.

وی افزود: همچنین باید از طریق وزارت بهداشت نیز در این بخش اقدامات مورد نیاز عملیاتی شود.

معاون اقتصادی استاندار گفت: نباید مطالبات بازنشستگانی که در استانی محروم خدمت کرده اند، از سالهای قبل بماند و امید است پیگیری مناسب در این بخش داشته باشیم.

گوهرگانی با اشاره به موارد مطرح شده در جلسه، بر هدفگذاری و برنامه ریزی برای پرداخت مطالبات جامعه هدف دستگاه ها و واحد هاتاکید کرد.

تاریخ انتشار : 29 آبان 1397 15:35» اخبار مرتبط:

 • مدیران استان باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل مردم نشست
 • اعتبار مطالبات پاداش بازنشستگان جهادکشاورزی کهگیلویه وبویراحمد تامین شد
 • تجمع کارکنان بازنشسته استانداری کهگیلویه و بویراحمددرجلوی ساختمان استانداری
 • خبرخوش استاندارکهگیلویه وبویراحمدبرای فرهنگیان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس