مشروح اخبار
 » بازداشت فوتبالیست معروف در پارتی شبانه /قایم شدن در تانکر آب!

ماموران فوتبالیست معروف را که در جریان بازداشت شرکت کنندگان در پارتی شبانه پنهان شده بود از تانکر آب بیرون کشیدند


ماموران فوتبالیست معروف را که در جریان بازداشت شرکت کنندگان در پارتی شبانه پنهان شده بود از تانکر آب بیرون کشیدند. به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز؛  مجتبی حسین پور بازپرس سابق دادسرای ارشاد دست به افشاگری بسیار جالبی زده و پرونده یک پارتی شبانه را مطرح کرد بازپرس در این باره می گوید: «در زمان حضورم در دادسرای ارشاد یک سری پرونده های خاص مطرح می شد.

خیلی هایش قابل طرح نیست چون به هر حال به زندگی خصوصی افراد بر می گردد. نکته جالب جرائم یا تخلفاتی منتسب به چهره های معروف مثل بازیگران و فوتبالیست ها بود که مردم به آن علاقه نشان می دادند و این هم جای بحث دارد.» حسین پور در ادامه افزود: «یک موردی داشتیم که مربوط به یکی، دو بازیکن فوتبال بود. چهره های مطرح فوتبال بودند و به همین خاطر نمی شود اشاره مستقیم کرد چون می خواهیم حرمت ها حفظ شود.

جالب بود که تا حدودی قصه به فکاهی نزدیک بود. مأموران وارد منزلی می شوند که یک جمع خیلی خودمانی دوستان ورزشکار با بانوان غیرورزشکار ترتیب داده بودند. این جمع دستگیر می شوند. در گزارش ها اسم فردی بود که بین دستگیر شده ها نبود.

گزارش های دقیق حاکی از این بود که آن شخص در مهمانی  حضور داشته است.» او با لبخند ادامه می دهد: «این بار مأموران دوباره به صحنه برمی گردند و کل منزل را جست وجو می کنند تا اینکه آن شخص معروف را از داخل منبع آب بیرون می کشند! تصور کنید شخصی در چنین جایگاه اجتماعی این اتفاق برایش افتاده باشد؟ شاید خنده دار باشد ولی این اتفاق چقدر می تواند شخصیت او و فعالیت حرفه ای اش را تحت تأثیر قرار دهد؟

تاریخ انتشار : 14 آذر 1397 09:37» اخبار مرتبط:

 • دستگیری 3 ستاره سرشناس فوتبال در یک پارتی شبانه درتهران
 • دستگیری ملی‌پوش فوتبال در پارتی شبانه +پلیس بدنبال دو فوتبالیست فراری!+تازه ...
 • عکس جنجالی فوتبالیست معروف در پارتی شبانه + عکس
 • زنی که سر فوتبالیست ایرانی کلاه گذاشت!
 • بازداشت برادران معروف «ف» در پارتی شبانه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس