مشروح اخبار
 » بیش از۵۷هزار بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاپایان ابان ماه ۵۷ هزار و۹مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی،توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.


به گزارش راک نیوز : داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود: طی این مدت هشت ماه، دو هزار و ۸۴۷مورد تخلف از واحدهای صنفی در رسته های مختلف شناسایی شده است.

وی افزود:در این مدت ۸ ماه گذشته از سال جاری، دو هزار و ۱۹۷فقره پرونده تخلف صنفی در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:این تعداد پرونده مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و تقلب،عدم نصب قیمت در دید مشتریان ،عدم صدور صورتحساب،عدم ارائه خدمات،عدم رعایت مسائل بهداشتی،فروش کالای قاچاق و ....بوده است.

دیودیده عنوان کرد:ارزش ریالی تخلفات صنفی از ابتدای سال تا پایان ابان ماه در استان ۳۷میلیارد و ۹۶۴میلیون ریال بوده است.

رئیس صنعت،معدن و تجارت افزود: روزانه بازرسان ما در سطح شهر بازرسی نوبه ای دارند وهرگونه افزایش نرخ خودسرانه توسط متصدیان واحد های صنفی ،برای انها تشکیل پرونده داده و با قید فوریت به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

وی از تمامی شهروندان محترم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط واحدهای صنفی،مراتب را از طریق سامانه ستاد خبری ۱۲۴و یا بصورت حضوری تحویل دهند.

رئیس صنعت،معدن و تجارت در پایان گفت:۳۷درصد از پرونده های تشکیل شده برای متخلفین صنفی مربوط به تماس های مردمی بوده که با سامانه ۱۲۴ تماس و گزارشات خود را ارائه دادن که جا داره از انها تقدیر کرد.

تاریخ انتشار : 14 آذر 1397 12:48» اخبار مرتبط:

 • در بازرسی امروز از بازار 10 واحد صنفی متخلف چرام به تعزیرات معرفی شدند
 • دیودیده خبر داد: در۱۵ روز گذشته تعداد۳۰۷متخلف صنفی در کل استان شناسایی گردی ...
 • رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه خبر دادمعرفی نانوایی‌های متخلف در کهگیلویه ...
 • متخلفان واحدهای صنفی گچساران 250 میلیون ریال جریمه شدند
 • کشف 200 تن کالای عرضه خارج از شبکه درکهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس