مشروح اخبار
 » تقدیر مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب نیرو ایران ازاستاندار کهگیلویه وبویراحمد

نماینده شرکت توسعه منابع آب و آب نیرو ایران و مدیر پروژه سدچم شیر به نمایندگی از مدیرعامل این شرکت با حضور در دفتر استاندار از پیگیری ها و حل مشکلات این سد تشکر و لوح تقدیر وزارت نیرو را تقدیم دکتر احمدی کردند


به گزارش راک نیوز ؛نماینده شرکت توسعه منابع آب و آب نیرو ایران و مدیر پروژه سدچم شیر به نمایندگی از مدیرعامل این شرکت با حضور در دفتر استاندار از پیگیری ها و حل مشکلات این سد تشکر و لوح تقدیر وزارت نیرو را تقدیم دکتر احمدی کردند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار گفت: سد و نیروگاه چم شیر جزو پنج سد بزرگ ایران است که شروع به کار آن علاوه بر ذخیره حجم زیادی آب می تواند بخشی از آب شرب، صنعت و کشاورزی مورد نیاز منطقه را تامین و به تنش های آبی و کمبود آب پایان دهد.

علی محمد احمدی، تراز ذخیره آبی این سد را ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب آب عنوان کرد و افزود: سدچم شیر از ویژگی های منحصر به فردی در میان سدهای کشور برخوردار بوده و باید تلاش کرد تا این سد مشکلات آن رفع شود.

وی اظهار داشت: با پیگیری های مکرر مشکلات سدچم شیر در دستور کار شورای عالی اقتصاد قرار گرفت و پس از بررسی در این شورای مهم اقتصادی کشور مشکلات سد رفع شد.

احمدی، حل مشکلات صد درصدی این سد را از مهمترین اولویت ها در استان برشمرد و ابراز داشت: سدچم شیر اولویت دارترین پروژه اقتصادی استان است و با تمام توان پیگیر مشکلات آن هستیم.

استاندار، آب را یکی از مشکلات اساسی کشور دانست و بیان کرد: در دیدار با وزیر نیرو و مدیرعامل آبفای کشور هماهنگی لازم  برای رفع تنش آبی منطقه انجام شد.
نمایندگان پرسنل سدچم شیر به نمایندگی از کارگران و کارکنان این سد از پیگیری های استاندار برای رفع مشکلات آنان تقدیر و لوح وزارت نیرو را تقدیم استاندار کردند.

تاریخ انتشار : 17 آذر 1397 15:55» اخبار مرتبط:

 • شروع فعالیت سدچم شیر گچساران /بازگشت به کار تمام کارگران
 • بنا به درخواست استاندار کهگیلویه و بویراحمد:وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحم ...
 • استاندارکهگیلویه وبویراحمد: خواهان توسعه شبکه ها و پست های برق و استقلال شر ...
 • مشکلات شهر سوق در دیدار امام جمعه و اعضای شورای این شهر با استاندار بررسی ش ...
 • آبرسانی 6000 روستا با تانکر انجام می شود!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس