مشروح اخبار


» یک گچسارانی پژوهشگر برتر شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شدارائه ،پذیرفته شدن و چاپ 34 مقاله آی اس آی در کنفرانس های علمی بین المللی ،دارا بودن تاییدیه علمی اتحادیه اروپا و مخترع برگزیده در سومین همایش بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی از ملاک و معیارهای انتخاب این پژوهشگر موفق است که توانست مقام برتر این دوره را کسب کند.


مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: سجاد خدایاری از کارکنان ارکان ثالث عملیات بهره برداری نفت و گاز گچساران بعنوان برترین پژوهشگر سال ۹۷ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

هوشنگ صیدالی  در گفت وگو با راک نیوز  افزود:  ارائه ،پذیرفته شدن و چاپ 34 مقاله آی اس آی در کنفرانس های علمی بین المللی ،دارا بودن تاییدیه علمی اتحادیه اروپا و مخترع برگزیده در  سومین همایش بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی از ملاک و معیارهای انتخاب این پژوهشگر موفق است که توانست مقام برتر این دوره را کسب کند.

هم اکنون بیش از   هفت هزار نفر در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران فعالیت می‌کنند.

این شرکت از نظر توانمندی فنی جزو قدرترین شرکت‌های حوزه صنعت و نفت از نظر سرمایه انسانی است.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از پنج شرکت بهره بردار بزرگ نفتی در کشور است که 20 درصد نفت کشور را تولید می کند.

این شرکت دارای 10 واحد بهره برداری، 10 واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از 6 هزار و 700 کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.

میدان نفتی گچساران دومین میدان بزرگ نفتی ایران است که در محدوده شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد و در فاصله 220 کیلومتری جنوب شرقی اهواز قرار دارد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران زیرمجموعه‌ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در زمینه استخراج، پالایش و انتقال نفت خام، گاز طبیعی و تولید میعانات گازی فعالیت می‌کند.

محدوده فعالیت این شرکت در استان های خوزستان ،کهگیلویه و بویراحمد ،بوشهر و فارس است.

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانیRAAKNEWS@همراه شوید. تاریخ انتشار : 3 دی 1397 09:21» اخبار مرتبط:

 • بازدید دانشجویان دیلم از تاسیسات شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران
 • مساحت فضای سبز شرکت نفت گچساران به 64 هکتار رسید
 • تولید نفت گچساران به 620 هزار بشکه در روز رسید
 • مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد؛تولید روزانه نفت گچسار ...
 • ظرفیت تولید نفت گچساران به 635 هزار بشکه در روز خواهد رسید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام