مشروح اخبار


» ۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر واگذار می‌شوندمدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر در سه شهر یاسوج، گچساران و دهدشت دهه فجر واگذار می‌شوند.


به گزارش راک نیوز " سید عبدالمجید نژادصفوی در نشست ظهر امروز شورای مسکن از واگذاری تعدادی زیادی واحد مسکن مهر در دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: بیش از ۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر در دهه فجر به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به اشاره به روند طولانی شدن مسکن مهر و‌ پایان واگذاری واحدها گفت: مشکلات و گرفتاری‌هایی در روند واگذاری واحدهای مسکن مهر وجود داشت که با رفع این نواقصات، تا پایان سال اخبار خوبی از مسکن مهر شنیده می‌‌شود.

وی در ادامه با اشاره به عدم مراجعه متقاضیان مسکن مهر گفت: آورده تعداد محدودی از متقاضیان به حد نصاب نرسیده، فرصت لازم به آنها داده شده در غیر اینصورت افراد دیگری جایگزین می‌شود.

این مسوول بیان کرد: مسکن مهر قدم بزرگی برای رفع مشکلات مسکن افراد بی‌سرپناه بود اما متاسفانه دید منفی به مسکن مهر این حرکت مفید را تحت شعاع قرار داد.

نژادصفوی با اشاره به برخی نواقصات در واحدهای مهر عنوان کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان موظف شدند تا پایان دی ماه و قبل از ورود به ماه بهمن تمام انشعابات آب، گاز و برق واحدها را انجام دهند تا نگاه‌ها به مسکن مهر عوض شود.

وی بیان کرد: با توجه به واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در دهه فجر مقرر شد ظرف یک هفته تا ۱۰ روز پیمانکاران نسبت به رفع نواقصات اقدام کند در غیر اینصورت طی نامه‌ای به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران تا زمان رفع مشکلات واحدهای مهر را درخواست می‌کنیم.

این مسوول خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر سال‌هاست که به طول انجامیده و تلاش مسوولان و متولیان امر به نتیجه رساندن مسکن مهر است و تاکنون هم اقدامات خوبی صورت گرفته است.تاریخ انتشار : 4 دی 1397 14:34» اخبار مرتبط:

 • مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد در ایستگاه پایانی/واگذاری۲ هزار واحد مسکن مهر ...
 • 1686واحد مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد آماده واگذاری است
 • واگذاری حدود ۲ هزار واحد مسکن مهر در استان کهگیلویه وبویراحمد/جزییات
 • 368 واحد مسکن مهر گچساران آماده واگذاری است
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد :45 هزار واحد روستایی نیازمند بهسازی هستند/ بان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود