مشروح اخبار
 » هیات های ورزشی از قانون بازنشستگان معاف شدند/جزییات

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق استعلامی که از ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی داشتیم، هیات های ورزشی استانها و شهرستانها شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شوند.


به گزارش راک نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر محمد رضا داور زنی گفت : هیات های ورزشی از قانون بازنشستگان معاف شدند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق استعلامی که از ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی داشتیم، هیات های ورزشی استانها و شهرستانها شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شوند.

محمدرضا داورزنی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه در خصوص وضعیت هیاتهای استانی و شهرستانی گفت: بعد از استعلاماتی که از دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور داشتیم و اختلاف نظری که راجع به مشمول شدن هیات های ورزشی استانی و شهرستانی در خصوص قانون بازنشستگان بود، نامه ای به رئیس جمهور و رئیس مجلس ارسال کردیم که با توجه به این اختلاف نظرها و وجود ۱۴۰۰ هیات در مراکز استانها و حدود 14 هزار هیات شهرستانی و بلاتکلیفی آنها در خصوص پاسخگویی به دستگاه نظارتی، تکلیف روشن شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه چند روز پیش خانم جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور پاسخ استعلام را دادند و اعلام کردند هیئت‌های استانی با توجه به ماهیتی که دارند شامل قانون بازنشستگی نمی شوند و افراد بازنشسته می توانند کماکان در مسئولیت های هیات های ورزشی استان ها و شهرستان ها به فعالیت خود ادامه دهند و ورزش کشور از ظرفیت این افراد استفاده کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: همچنین طبق آخرین صحبتی که با مجلس شورای اسلامی داشتیم، آن دوستان هم اعلام کردند که این قانون شامل هیئت های ورزشی استان ها و شهرستان ها نمی شود.

داورزنی گفت: این کار تا اندازه زیادی هیئت ها ورزشی را از بلاتکلیفی خارج خواهد کرد و ما هم سعی می کنیم ظرف چند روز آینده وضعیت هیات های شهرستانی و استانی را به آنها ابلاغ کنیم تا از نظر پاسخگویی به دستگاه های نظارتی مشکلی نداشته باشند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: هیچ کدام از روسای هیات های استانی پست سازمانی ندارند و اگر این قانون اعمال می‌شد این امکان نیز وجود نداشت که افراد جدید با پست های جدید جای آنها را بگیرند چون بار مالی چهار تا پنج برابری برای ورزش ایجاد می کرد.


تاریخ انتشار : 13 دی 1397 12:53» اخبار مرتبط:

 • اطلاعیه ثبت نام کاندید ای پست ریاست هیات های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد
 • سرپرست هیات ورزشی بیماران خاص کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • صدور حکم جلب برخی از روسای هیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد!
 • سرپرست هیات ورزشی سه گانه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • کلیه مکانهای ورزشی اد اره کل ورزش و جوانان استان پنجشنبه تعطیل است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای