مشروح اخبار
 » عملکرد مناسب دستگاه ها در اجرای هدفگذاری ها و تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی

احمدی با اشاره به اهمیت تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان، بر عملکرد بهتر و مناسب دستگاه ها در اجرای هدفگذاری ها و مصوبات این حوزه تاکید کرد.


به گزارش راک نیوز ، علی محمد احمدی ظهر یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به اجرای پروژه های عمران شهری، افزود: پل های سوم و چهارم بشار که تاثیر مهمی در ترافیک شهری و ارتقای ظرفیت های مختلف دارند، از جمله پروژه هایی است که علیرغم قرار گرفتن در محدوده شهری با همکاری و پیگیری استانداری و سازمان مدیریت تامین اعتبار مناسبی برای آن انجام گرفت.

احمدی با بیان اینکه علیرغم همه محدودیت ها تخصیص اعتبار برای پل چهارم بشار نیز عملیاتی شد، تصریح کرد: ارائه برنامه زمان بندی برای اجرای اتصال پل چهارم به منطقه سروک و پیمان سپاری در این حوزه از جمله موارد مورد تاکید است.

احمدی با اشاره به بازدید انجام گرفته از پروژه پل چهارم خواستار عملکرد بهتر پیمان کار و نظارت و تاکید شهرداری بر اجرای پروژه در زمان بندی مناسب شد.

استاندار با بیان اینکه بر اساس مصوبات باید دستگاه ها نسبت به تهیه برش استانی پروژه های ملی اقتصاد مقاومتی خود اقدام و غربالگری مناسب پروژه های سال ۹۶ نیز اجرایی شود، گفت: باید بررسی لازم در حوزه اینکه کدام دستگاه ها استعلام لازم از دستگاه ملی را انجام داده و کدام دستگاه ها انجام نداده اند، مشخص شود.

وی افزود: از سازمان مدیریت انتظار داریم که این موضوع را به شکل شفاف و با ارائه نحوه مکاتبات و پاسخگویی در قالب گزارش ارائه دهد.

احمدی با اشاره به اهمیت تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان، بر عملکرد بهتر و مناسب دستگاه ها در اجرای هدفگذاری ها و مصوبات این حوزه تاکید کرد.

تاریخ انتشار : 16 دی 1397 16:44» اخبار مرتبط:

 • بازرسی و نظارت از ۳۴ پروژه اقتصاد مقاومتی
 • تخصیص ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه پل سوم بشار در سال جاری
 • 11 هزار متر جدول گذاری در شهر یاسوج اجرا شد/ پروژه های شهری شناسنامه دار شو ...
 • پروژه اتصال پل چهارم بشار به منطقه سروک کلنگ زنی شد
 • استاندارکهگیلویه و بویراحمد: دستگاه ها توان خود را بر خرید خدمات از بخش خصو ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای