مشروح اخبار
 » گزارشی تلخ از عملکرد مدیران در حوزه اقتصاد مقاومتی؛ مدیران شعارگرا قهرمانان کاغذی دراقتصادمقاومتی!

نشستهای اقتصاد مقاومتی چند سالی است به صورت مرتب در استانداری برگزار می شود و اگر همه چیز روال طبیعی خود را داشته باشد بی شک باید سالی مثل امسال زمان درو کردن کاشته های استان در اقتصاد مقاومتی باشد.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد؛ نشست اقتصاد مقاومتی این هفته نشان داد این موضوع آنچنان که برای مقام معظم رهبری و حتی دولت حائز اهمیت بوده ، از سوی مدیران جدی گرفته نشده است. پس از لغو نشست اقتصاد مقاومتی در هفته گذشته ،نشست دیروز در شرایطی برگزار شد که انتظار می رفت آمادگی مدیران برای حضور در جلسه بیشتر باشد اما همه با دست خالی گویا برای یک دور همی به سالن شماره یک آمدند. دستگاه هایی که منتظر تصمیم وزارتخانه هایشان هستند تا تکیلف سال 97 را مشخص کند و از دیگر سو حتی نمی دانند تعهداتشان در سال 96 چه بوده و باید چه می کرده اند و حالا کجای کار هستند. توپ را یکسره در زمین سازمان مدیریتی می اندازند که خود نیز از زیر بار همه این مسئولیت ها شانه خالی کرده و می گوید باید دستگاه ها برش استانی را از وزارتخانه هایشان استعلام کرده و به ما اعلام کنند. و البته در این میان صحبتی از عملکرد سال 96 و پیش از آن در حوزه اقتصاد مقاومتی وسط کشیده نمی شود حتی دستگاه هایی که در همین تابستان گذشته در جشنواره شهید رجایی درحوزه اقتصاد مقاومتی قهرمان و نایب قهرمان و مشترکا سوم و شایسته تقدیر و برنده لوح زرین و ده ها عنوان رنگارنگ دیگر شده بودند حرفی برای گفتن نداشتند و انگار آن جشنواره برای استان دیگر و مدیران دیگری بوده است. همه قصد داشتند از آن بگذرند که پافشاری استاندار مدیران فراری را دوباره بر سر موضوع بر می گرداند. البته نتیجه هم مشخص است چیزی برای ارایه وجود ندارد. نه دستگاه ها کاری کرده اند و نه سازمان مدیریت به دنبال اقدامات انجام شده احتمالی است و بیچاره اقتصاد مقاومتی که هنوز وبا همه اتفاقاتی که در اقتصاد این کشور رخ داده به یک مفهوم انتزاعی دور از دسترس در نگاه مدیران می ماند و بس. گفتنی است در این نشست عنوان شداز میان یک هزار و900 پروژه نیمه تمام استان 34 پروژه به عنوان پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تعریف شده که 26 پروژه قابل ارزیابی و نظارت است. از ۲۶ پروژه قابل بررسی نیز ۱۱ پروژه غیرفعال و ۴ پروژه نیمه فعال است.

تاریخ انتشار : 17 دی 1397 09:59» اخبار مرتبط:

 • عملکرد مناسب دستگاه ها در اجرای هدفگذاری ها و تحقق پروژه های اقتصاد مقاومت ...
 • بازرسی و نظارت از ۳۴ پروژه اقتصاد مقاومتی
 • ضرورت نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مدارس
 • سه تن از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شدند
 • بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای