مشروح اخبار
 » فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود/جزییات

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود که بارش باران و برف ، رعد و برق و وزش باد شدید را در بسیاری از استان ها به دنبال خواهد داشت.به گزارش راک نیوز "کبری گودرزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این سامانه موجب بارش باران و برف در بعضی ساعات و وزش باد شدید در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب و به تدریج از بعدازظهر چهارشنبه در مرکز، ارتفاعات البرز، شرق و شمال شرق کشور می ‌شود.

وی اظهار داشت: این سامانه امروز موجب بارش باران و برف در کهگیلویه و بویراحمد و چهار محال و بختیاری می شود و در شمال غرب فارس، شرق خوزستان ، جنوب لرستان و برخی مناطق ایلام بارش پراکنده برف و باران و وزش باد را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد:فردا این سامانه در استان های شمال غرب ، غرب، جنوب غرب، به تدریج مناطقی از مرکز ، شرق، برخی نقاط شمال شرق و ارتفاعات البرز فعال می شود که بارش های باران و برف و وزش باد شدید را در این مناطق به همراه دارد.

گودرزی افزود: پنجشنبه این سامانه در شرق و شمال شرق دریای خزر و ارتفاعات شرقی البرز فعال می شود و به تدریج از اواخر وقت پنجشنبه از سمت شمال شرق از کشور خارج می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: شدت بارش ها امشب در کهگیلویه و بویراحمد و فردا در چهار محال و بختیاری و شرق فارس خواهد بود.

وی تاکید کرد: برای مناطق کوهستانی کولاک ، برف ، لغزندگی و مه آلودگی پیش بینی شده است بنابراین افرادی که قصد عبور از این مناطق را دارند مراقب باشند و حتما به تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

گودرزی گفت: فردا برای نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی شده است و پنجشنبه علاوه بر این نیمه استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مانند تهران ، البرز، قم و سمنان وزش باد شدید خواهند داشت.

به گفته وی از اواخر وقت امشب و فردا وزش بادهای شدید جنوبی برای استان های گیلان و اردبیل پیش بینی شده است.همچنین پنجشنبه آبهای خلیج فارس و دریای خزر نیز مواج است.


*** وضعیت هوای تهران / گرمترین و سردترین نقاط کشور

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: هوای امروز تهران صاف ، قسمتی ابری و گاهی با وزش باد همراه است ، کمینه دمای امروز صبح تهران 1 درجه بود و بیشینه امروز آن به 13 درجه می رسد، کمینه فردا صبح هوای پایتخت نیز 2 درجه می شود.

گودرزی گفت: میناب و عسلویه با دمای 27 درجه بالای صفر و زرینه و هزارکانیان در استان کردستان با دمای 14 درجه زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

تاریخ انتشار : 18 دی 1397 12:49» اخبار مرتبط:

 • سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود
 • بارش برف و باران در ۱۹ استان کشور
 • برف و باران نیمی از کشور را فرا می‌گیرد
 • آب وهوای استان هادر روز عاشورا
 • کاهش 15 درجه‌ای هوا در روزهای آینده
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای