مشروح اخبار


» کمک ۱,۴ میلیارد تومانی مردم به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاریمعاون مشارکت‌ کمیته امداد استان گفت: مردم خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد در ۹ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان کمیته امداد استان کمک کرده‌اند.


به گزارش راک نیوز ، علی حسن مظاهری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه توسعه و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از طریق جلب مشارکت‌های مردمی یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: کمیته امداد در حال حاضر بخشی از اعتبارات خود را به‌صورت کمک‌های مردمی از مردم دریافت و در بخش‌های مختلف برای نیازمندان هزینه می‌کند.

وی بابیان اینکه ۱۲ مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند، افزود: یک میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان در ۹ ماهه سال جاری کمک‌های مردمی در این مراکز جمع‌آوری‌شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد رشد داشته است.

مظاهری میزان جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مراکز نیکوکاری استان را در سال گذشته یک میلیارد و ۲۸ میلیون تومان اعلام و بیان کرد: از زمان راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در مساجد و محله‌های استان تاکنون، شاهد برطرف شدن مشکلات خانوارهای نیازمند از طریق نیکوکاران همان محله هستیم و امیدواریم که این روند ادامه یابد.

وی بابیان اینکه مراکز نیکوکاری به‌عنوان پل ارتباطی بین نیازمندان و خیران هستند، تصریح کرد: این مراکز در محله و مساجد زمینه مشارکت و حضور فعال مردم در رفع نیاز محرومان را فراهم کرده و تمامی کمک‌های پرداختی خیران به مراکز نیکوکاری توسط خود مردم به‌عنوان اعضای معتمد محله جمع‌آوری و در زمینه‌های مختلف معیشتی، درمانی، تحصیلی جهیزیه و سایر موارد بین نیازمندان توزیع‌ می‌شود.

وی از خیران و مردم نیکوکار دعوت کرد تا با حضور در برنامه‌ها و فعالیت‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه خدمت‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر به نیازمندان یاری کنند.

تاریخ انتشار : 18 دی 1397 16:17» اخبار مرتبط:

 • کمک ۸۸۳ میلیون تومانی مراکز نیکوکاری به نیازمندان استان کهگیلویه و بویر احم ...
 • معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد: افزایش 75درصدی کمک‌های مردمی در ...
 • کهگیلویه و بویراحمدی‌ها بیش از ۱۶۲ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
 • "هر موضوعی که مردم به آن وارد شدند، به سرانجام رسیده"
 • گردهمایی و هم اندیشی امدادیاران افتخاری و اعضای هیئت عامل مراکز نیکوکاری با ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود