مشروح اخبار
 » پاسخ راک نیوز به مطلب تحلیل یک عکس از نویسنده بی نام ونشاندرپی انتشار مطلبی که گروه وب گردی راک نیوز از صفحه شخصی ابراهیم جعفری به مناسبت سالروز قتل امیر کبیر منتشر نموده بود مطلبی بدون درج نام نگارنده و با اتهاماتی علیه مدیرمسئول و خبرنگار این رسانه منتشر گردید که گروه تحریریه راک نیوز ضمن استقبال از فضای نقد اگرچه پاسخ دادن به مطلبی که نگارنده آن حتی جرات بیان اسم خود را ندارد چندان خوشایند نیست اما برای تنویر افکار عمومی  وبنا به درخواست مخاطبان ذکر چند مورد را لازم می دانیم :

۱- نگارنده درحالی از ابراهیم جعفری تعریف وتمجید می کند و به ذکر خاطره دبستان و دبیرستان او می پردازد که در لابه لای این همه بیانات یا فراموش کرده جعفری کی فرماندار کهگیلویه بوده یا هنوز فرق بین سابق و اسبق را نمی داند!

۲- جناب آقای جعفری فرماندار شهرستان کهگیلویه بودند و دایره مخاطبان صفحه شخصی وی اصولا پهنای استان خواهدبود واگر اشاره ای می کنند حتما مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد است نه استان های همجواری مانند فارس ،بوشهر ویا خورستان چهارمحال ، بنابراین مطلب کنایه آمیز ایشان هم مربوط به همین جغرافیاست و طبق گفته آقای جعفری مانند بسیاری از فیلم ها این مخاطب است که باید برداشت آزاد داشته باشد .

۳- در تایید اظهارات نگارنده بی نام باید پرسید در طول دست کم یک دهه گذشته از چه کسی بجز سردار هاشمی پور بعنوان امیرکبیر نام برده اند؟ هرکسی که حافظه انتخاباتی داشته باشد می داند ازتاجگردون بعنوان میرشکال، موحد سناتور و عدل هاشمی پور نیز امیرکبیر نام می بردند و سند آن موجود است.

۴- در مطلب منتشره در راک نیوز حتی از آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز بعنوان کسی که روزی از وی بعنوان سردارسازندگی و امیرکبیر نام می بردند اشاره شده است و حاشیه نویسی جناب ابراهیم جعفری کاملا نشان میداد منطورایشان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی نبوده است.

۵- اتفاقا فایل صوتی تماس راک نیوز با ابراهیم جعفری موجود میباشد که قبل از انتشار مطلب با ایشان تماس گرفته شد و اگرضرورتی دیده شودحتما با حفظ اصولی منتشر خواهدشد.

۶- پایگاه خبری راک نیوز یک رسانه محلی نبوده و یک رسانه منطقه ای است که به لطف خداوند و اتکا به اصل سرعت،صحت و دقت در استان های جنوب غربی مورد وثوق مخاطبان زیادی واقع شده است که تعداد مخاطبین این رسانه در برخی از شبکه های اجتماعی دال براین ادعاست .

۷- اینکه چه کسانی با چه پیشوند وپسوندی در زیر یک پست کامنت می گذارند و اسباب نگرانی نویسنده ای را فراهم می آورد که حتی درزیرنوشته خود جرات ذکر نام ندارد بسیار خوشحال کننده است که این افراد با هرپیشوندوپسوندی شفافانه به بیان دیدگاه خود ولو منتقد یا مخالف می پردازند.

فراموش نکنیم که امیرکبیر در راه مبارزه برای شفاف سازی جان خود را از دست داد، اکنون خرده گرفتن برکسانیکه نظر خودرا بی پروا بیان میکنند اصلا در شان حامیان امیرکبیر نیست

و سخن آخر اینکه چنانچه هر شهروند ومخاطبی به عملکرد و نوع نگاه این رسانه انتقاد دارد با آغوش باز و در راستای حمایت از گردش آزاد اطلاعات و آگاهی بخشی در انتشار آن منوط برآنکه برپایه صداقت باشد لحظه‌ای درنگ نخواهیم نمود

تاریخ انتشار : 22 دی 1397 00:54» اخبار مرتبط:

 • کنایه عجیب فرماندار اسبق کهگیلویه؛ حیف که تازه به دوران رسیده ها را با تو م ...
 • افشاگری عجیب از پرداخت پول توسط تاجگردون به یکی از کاندیداهای اصولگرا+عکس
 • اظهارنظر لیدر "موحد"مبنی بر خبر کمک مالی موحد به منطقیان
 • تکذیبیه دفتر هاشمی در مورد یک خبر
 • پیچاندن لقمه دور سرمردم به شیوه فرماندار کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای