مشروح اخبار
 » پیام تبریک جمعی از فرهیختگان استان کهگیلویه و بویراحمد به سرکار خانم حمیرا ریگی , سومین سفیر زن جمهوری اسلامی ایران

جمعی از فرهیختگان استان کهگیلویه و بویراحمد در پی انتصاب سرکار خانم حمیرا ریگی در مقام سفیر ایران در "برونئی، سرزمین صلح و آشتی" در پیامی این انتصاب را تبریک گفتند.


سرکار خانم حمیرا ریگی
سلام علیکم
هنگامی که به پیشگامان دین مبین اسلام نظر می افکنیم، نام زنانی چون خدیجه(س) به دلیل سبقت رتبتی برتارک تاریخ می درخشد. آن هنگام که بسیاری از مردان در تشخیص حقانیت اسلام در تردید بودند، آن خدیجه (س)بود که کمر به خدمت اسلام و مردم جامعه بست. لذا اینگونه است که "بی بی مریم بختیاری"شیربانوی لرتبار، در دوره خود نیک جلوه کرد و شما در این روزگار پرهیاهو و پیچیده مانند همان زنان صدر اسلام با تکیه بر علم و دانش و تدبیر در عرصه سیاسی گوی سبقت را از دیگران ربودید تا در تاریخ این سرزمین جاودانه باشید.
آن هنگام که شما شیرزن دیار رستم و پهلوانان حماسی شاهنامه در دیار دلاورخیز بلوچ، به مقام فرمانداری رسیدید، جای بسیار مسرت و شادمانی بود، و اکنون هم که شما را در سطوح بین المللی استوار و با افتخار می بینیم، صد چندان خرسندیم. بنابراین، از جانب مردم شریف لرتبار، به خصوص استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن عرض تبریک و تهنیت بخاطر انتصاب شایسته آن بانوی متعهد و توانمند به خواهران و برادران ایران زمین، بویژه مردم اصیل و با فرهنگ قوم بلوچ، در مقام سفیر ایران در "برونئی، سرزمین صلح و آشتی" از خداوند بزرگ توفیق روز افزون شما را خواهانیم.

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1397 01:38» اخبار مرتبط:

 • فرماندار کهگیلویه با صدور پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
 • مدیرکل گمرکات استان فارس درپیامی انتصاب سرپرست گمرک ایران را تبریک گفت +متن ...
 • پیام تبریک استاندار کهگیلویه و بویراحمد به بهترین فوتبالیست زن ایران +متن ...
 • بایستید و زمان حال را لمس کنید/پیام تاجگردون به مناسبت روز پزشک
 • خدیجه بانوی بزرگ کرامت وخورشید احسان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای