مشروح اخبار
 » قصه لغو سخنرانان 22بهمن ؛ از کرج و شیراز تا مارگون بویراحمد

با توجه به اعتراضات شدید مردمی نسبت به این حضور که می تواند منجر به از بین رفتن وحدت مردم و کم رنگ شدن حضور آنها در این مراسم گردد از همه ظرفیت های قانونی جهت جلوگیری از حضور  و سخنرانی این فرد استفاده خواهم کرد حتی اگر به لغو حکم  کاری‌ام منجر شود.


طومار مردم کرج در محکومیت اعلام حضور علی لاریجانی به عنوان سخنران 22 بهمن در این شهرستان سرانجا منجر به لغو سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی گردید.
چند روز بعد یک تشکل در شیراز نامه ای به شورای هماهنگی زدند و در آن خواستار لغو سخنرانی جهانگیری در شیراز شدند.
ساعاتی پیش ،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس ضمن مخالفت با تقاضای لغو سخنرانی گفت:حضور معاون رئیس جمهور برای سخنرانی در شیراز یک فرصت است و باید به مردم بگوید چه کرده است ودر این خصوص بسیج دانشجویی و تشکل ها هم برنامه بگذارند وسوالات خود را از معاون اول رئیس جمهوری بپرسند.
به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد ؛ برخلاف دو تقاضا مطرح شده در کرج و شیراز که مردمی و تشکلاتی اما در مارگون بویراحمد یک مقام دولتی متقاضی لغو سخنرانی یک چهره احتمالی انتخابات مجلس در این مراسم است .
بخشدار مارگون گفت: از تمام ظرفیت های قانونی جهت جلوگیری از سخنرانی کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مراسم ۲۲ بهمن استفاده خواهم کرد.
علی ملکی افزود: حضور  یک کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس جهت سخنرانی مراسم۲۲ بهمن شائبه تبلیغات زود هنگام را ایجاد و باعث ضربه زدن به حقوق دیگران خواهد شد.
به گزارش راک نیوز، درحالیکه تا سخنرانی روز 22 بهمن  کمتر از یک هفته فرصت مانده باید دید تا آیا زور بخشدار خواهد چربید و سخنران را تغییرخواهد داد یا نه .
گفتنی است ؛ مارگون از بخش های تابع شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه وبویراحمد می باشد.

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1397 23:38» اخبار مرتبط:

 • سخنرانی فائزه هاشمی در گچساران
 • اسامی سخنرانان ملی اجلاسیه شهدای کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • رئیس مجلس به شیراز سفر می‌کند+ برنامه‌ها
 • سفر همزمان 3کاندید به شیراز /ترافیک سیاسیون در شیراز
 • کمیسیون امنیت ملی حادثه اغتشاش در سخنرانی لاریجانی را بررسی می کند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای