مشروح اخبار
 » فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری

دکتر عریان دانشگاه را یک محیط علمی دانست و گفت: بسیج باید در این محیط علمی، دغدغه علمی داشته باشد و کمک به مباحث و تحقیقات علمی را سرلوحه خود قرار دهد.مراسم معارفه فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج با حضور رئیس و معاونان دانشگاه یاسوج، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج و برخی از مدیران دانشگاه برگزار شد.

به گزارش  راک نیوز به نقل از روابط عمومی، رئیس دانشگاه یاسوج در این مراسم گفت: مسئولیت بسیج گذشته از وظایف معمول دارای بار معنوی است که باید با حساسیت آن را انجام داد.

دکتر احمد عریان افزود: در قالب بسیج، جناح و دسته، گروه و باند و قوم و فامیل جایی ندارد و در واقع بسیج فراتر از همه اینها قرار دارد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر بیان داشت: همه ما در قایقی به نام جمهوری اسلامی نشسته ایم و سرنوشت‌مان به هم گره خورده و باید در جهت کمک به مجموعه دست در دست یکدیگر قرار دهیم.

دکتر عریان دانشگاه را یک محیط علمی دانست و گفت: بسیج باید در این محیط علمی، دغدغه علمی داشته باشد و کمک به مباحث و تحقیقات علمی را سرلوحه خود قرار دهد.

مسئول ارشد دانشگاه یاسوج افزود: تکروی و تندروی‌ها باعث محو افراد می شود.

وی ادامه داد: همکاری بسیج با حوزه فرهنگی و دانشجویی و برگزاری برنامه‌های خوب و باکیفیت می تواند به رشد و توسعه دانشگاه کمک کند.

دکتر عریان به ظرافتهای کار با دانشجو و در فضای دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: باید با درک متقابل از همدیگر کارها را انجام داد و گاهی اشتباه در این زمینه باعث به وجود آمدن مسایل پیچیده و بغرنج می شود.

همچنین در این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج گفت: فراهم شدن زمینه تحصیل در دانشگاه و آموزش عالی  برای همه مردم از برکات نظام اسلامی است.

سرهنگ روح الله شاهینی افزود: پس از انقلاب دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها افزایش قابل توجهی داشته است که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

وی در معرفی فرمانده بسیج دانشگاه گفت: وی از افراد موثر فرهنگی در شهرستان است که قابلیتهای فراوانی داشته و در جهت کمک به دانشگاه در مسایل فرهنگی و اجرایی می تواند نیروی قابل اعتماد و مفیدی باشد.

سرهنگ شاهینی تصریح کرد: بسیج همواره در خط ولایت حرکت می کند و متعلق به همه بوده که جریانهای سیاسی هیچ تاثیری بر بسیج نداشته و همواره فراتر از این جریانات حرکت می کند.

در پایان این مراسم آقای محمدصادق قائمی به عنوان فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویری
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه یاسوج معرفی شد/گزارش تصویریتاریخ انتشار : 23 بهمن 1397 14:48» اخبار مرتبط:

 • دانشجویان بسیجی محور حرکت های علمی،فرهنگی و سیاسی در جامعه هستند
 • واکنش معاون فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز:برگزاری مراسم رقص توسط بسیج دان ...
 • مناظره سیاسی صادق زیبا کلام با مجتبی ثابتی درگچساران +جزئیات مراسم
 • افزایش 16درصدی دانشجویان بسیجی در کهگیلویه وبویراحمد نسبت به میانگین کشوری
 • انتصاب فرمانده بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای