مشروح اخبار
 » بزرگترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی در ۱۶اسفند/جزییات

نشست دبیر اجرایی یادواره کشوری شهدای ایل بزرگ بهمئی و فرمانده سپاه ناحیه بهمئی با اصحاب رسانه برگزار شد.به گزارش راک نیوز ، در این نشست سرگرد پسنده فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ضمن تبریک به مناسبت چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت :این نشست به مناسبت یادواره سرداران و شهدای ایل بزرگ بهمئی سراسر کشور است که جا دارد از همه دست اندرکاران این یادواره بزرگ تقدیر و تشکر کنم .

سرگرد پسنده گفت:به عنوان خادم شهدا و خادم همه بسیجیان شهرستان انتطار داریم همه اصحاب رسانه این رخداد عظیم و ملی را که در ۱۶اسفند به میزبانی شهرستان بهمئی برگزار می گردد پوشش خبری دهند و از امروز استارت این کار را در یک فضای همدلی و صمیمی انجام دهیم .
 
امام جمعه لیکک در ادامه این نشست ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال حضور مردم با توجه به آماری که تا کنون رسیده از افزایش و رشد ۳۰تا ۴۰درصدی جمعیت بوده است که یک پیام مهم و بزرگ داشت که نقشه دشمنان را نقش بر آب می کرد و همه امپراطوری رسانه غرب که در طول این ایام بر بستر مشکلات اقتصادی سوار شدند یک نقطه شکست برای دشمنان خواهد بود .

افروغی افزود:به عنوان یک خادم فرهنگی و سرباز فرهنگی  در بحث یادواره پای کار هستیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم که هر چه باشکوه تر این یادواره انجام شود .

وی گفت :ما در حال اماده سازی  و پیش بینی  ظرفیت ۲۵هزار نفری جمعیت هستیم که در چند سال اخیر به لحاظ کمی برترین رخداد فرهنگی در شهرستان ما خواهد بود و به همین خاطر ما باید بسترها را آماده کنیم .

سرهنگ منصوری دبیر اجرایی یادواره شهدای  ایل بزرگ بهمئی هم گفت :خبرنگاران به فرموده مقام معظم رهبری پیش قراولان عرصه حفط ارکان نظام و مرزهای فرهنگی و مصادیق امانتداری هستند و تلاش می کنند تا جامعه را به درستی به تصویر بکشند .

سرهنگ منصوری گفت :مدت دو سال هست که استارت یادواره کشوری ایل بزرگ بهمئی را زدیم و جلساتی برگزار کردیم و دیدارهایی هم با خانواده شهدا داشتیم و این یادواره ایل بزرگ بهمیی یک کار بسیار عظیم هست و شهرستان بهمیی میزبان شهدای بهمئی سراسر کشور است .

سرهنگ منصوری تصریح کرد:هدف ما شناسایی شهدای ایل بزرگ بهمئی است و اصحاب رسانه می توانند نقش بسزایی داشته باشند .

بزرگترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی در ۱۶اسفند/جزییات
بزرگترین رخداد فرهنگی ایل بزرگ بهمئی در ۱۶اسفند/جزییات

تاریخ انتشار : 23 بهمن 1397 14:55» اخبار مرتبط:

 • یادواره 115 شهید والامقام حوزه مرکزی شهر دهدشت برگزار می شود/زمان و مکان
 • یادواره شهدای فرهنگی و اداری شهرستان کهگیلویه برگزار می شود/زمان و مکان
 • یادواره 65کبوتر خونین بال بخش چاروسا برگزار می شود/زمان و مکان
 • یادواره شهدای مدافع حرم و 6شهید والامقام روستای ضرغام آباد برگزار شد
 • یادواره ی شهدای کارمند و جهادی در شهرستان کهگیلویه برگزار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای