مشروح اخبار
 » آغازپانزدهمین جشنواره موسیقی فجر فارس با حضور ۲۷ گروهبه گزارش راک نیوز از مرکز استان فارس ؛ هدایت رضایی، رئیس انجمن موسیقی فارس امروز، ۲۴ بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری پانزدهمین جشنواره موسیقی فارس گفت: بعد از برگزاری موفق دهمین جشنواره گروه‌نوازی، به استقبال پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر می‌رویم.
وی، زمان آغاز این دوره را ۲۵ بهمن و زمان خاتمه آن را ۴ بهمن ذکر و تاکید کرد که تمام تمهیدات برای اجرای دقیق و برنامه‌ریزی شده برنامه‌ها براساس جدول زمان‌بندی، اندیشیده شده است.
رضایی با بیان اینکه در این دوره همانند دهمین جشنواره گروه‌نوازی، توجه به موسیقی و گروه‌ها و فعالان موسیقی استان فارس، مد نظر قرار دارد، گفت: علی‌رغم همزمانی برگزاری جشنواره با تهران و دیگر نقاط کشور، تلاش شد تا جدول برنامه تمام ذائقه‌ها را در برگیرد.
دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره موسیقی فارس گفت: در این دوره از جشنواره، سه نقطه شامل تالارهای حافظ و احسان و مجموعه هنرشهر آفتاب، برای اجرا در نظر گرفته شده و افراد و گروه‌های مختلف بین یک تا چهار اجرا در این مکان‌ها خواهند داشت.
رضایی ضمن یادآوری اینکه در پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر، بخش‌های پاپ، سنتی و گروه‌های بومی و محلی دیده شده است، گفت: امسال میزبان گروه‌های موسقی کودک از شهرستان‌های فارس هم خواهیم بود.
وی، تجربه حضور گروه‌های موسیقی کودک از شهرستان‌های قیر، ارسنجان و زرقان در دهمین جشنواره گروه‌نوازی را موفق ارزیابی و اضافه کرد: این تجربه را تداوم خواهیم بخشید تا زمینه ظهور و بروز استعدادها ایجاد شود.
رضایی با قدردانی از حمایت بخش خصوصی از جشنواره‌های موسیقی گروه‌نوازی و فجر، گفت: علاقه‌مندان برای تماشای اجراها در جشنواره فجر از طریق سایت فرهنگ تیکت، برای خرید بلیت اقدام کنند.
رئیس انجمن موسیقی استان فارس، فرهنگ و هنر را از حساس‌ترین و پرمخاطب‌ترین حوزه‌ها دانست و تاکید کرد که علی‌رغم تمام مشکلات تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی فارس، فراهم کردن بستری برای ایجاد فضایی مفرح، شاد و امیدبخش بوده است.
رضایی گفت: طی سال‌های اخیر با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، شهرداری و شورای شهر شیراز، با هدف حمایت از موسیقی و فعالان این عرصه، عوارض ۱۰ درصدی کنسرت‌ها و عوارض کاربری برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری، حذف شده است.

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1397 18:20» اخبار مرتبط:

 • دیار بلادشاپور میزبان کنسرت بزرگ موسیقی /زمان و مکان
 • دمیده شدن «سورنای وحدت» اقوام ایرانی در شهر شیراز
 • نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شیراز برگزار می شود
 • فراخوان شركت در جشنواره موسيقي مناطق زاگرس نشين ايران
 • آغاز جشنواره ملی موسیقی فجر فردا در یاسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای