مشروح اخبار


» با ثبت اینترنتی درخواست‌های مددجویان محقق می‌شود؛ حذف حضور فیزیکی مددجویان در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمدمدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به راه‌اندازی سامانه e.emdad.ir از 14 اسفندماه جاری مددجویان این نهاد می‌توانند بدون حضور در کمیته امداد درخواست‌های خود را به‌صورت اینترنتی ثبت کنند.


به گزارش راک نیوز به نقل از  سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری با اشاره به راه‌اندازی سامانه اینترنتی e.emdad.ir گفت: در این روش مددجویان می‌توانند با استفاده از رایانه شخصی، تلفن همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی و درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست خود کنند.

وی بابیان اینکه این سامانه اینترنتی از 14 اسفندماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: مددجویان در این سامانه می‌توانند درخواست‌های خود ازجمله تعمیرات مسکن، انشعابات، تسهیلات شهرداری، خدمات دانش‌آموزی و دانشجویی، کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه، خدمات نظام‌وظیفه و تسهیلات بازگشت به روستا بدون مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد ثبت کنند. 

مبشری خاطرنشان کرد: پس از ثبت درخواست مددجو در سامانه مذکور، حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت‌شده به‌صورت هوشمند به کارتابل درخواست‌های مددکار مربوطه در سیستم جامع خدمات حمایتی منتقل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی این سامانه الکترونیکی را گامی جدید در خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مددجویان عنوان کرد و افزود: هدف از راه‌اندازی این سامانه کاهش مراجعه حضوری مددجویان به مراکز کمیته امداد و تسهیل خدمات‌رسانی به مددجویان است.


تاریخ انتشار : 4 اسفند 1397 13:47» اخبار مرتبط:

 • ۴۰ مددجوی زیارت اولی به کربلای معلی اعزام شدند
 • پرداخت ۱۴ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان ​از صندوق امداد ولایت
 • حمایت کمیته امداد از 15هزار زن سرپرست خانوار در کهگیلویه و بویراحمد
 • معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد: ارائه تسهیلات سربازی به 412 فرزند ...
 • پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویرا ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام