مشروح اخبار
 » برق ۳ دستگاه اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد بعلت بدهی قطع شد

در پی هشدارهای شرکت برق استان مبنی بر قطع برق دستگاه های دولتی بدهکار ، پس از قطع برق اداره کل ورزش و جوانان، برق ۳ دستگاه اجرایی دیگر دراستان قطع شد.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد؛ اسماعیل صادقی در گفت‌وگو با تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: برق اداره کل امور عشایر، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه آزاد واحد یاسوج به دلیل بدهی 600 میلیونی ریالی قطع شد. وی میزان بدهی اداره کل امور عشایر، دانشگاه آزاد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را به ترتیب 16، 30 و 14 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: تاکنون برق 15 دستگاه اجرایی استان به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع شده است. صادقی ابراز کرد: بعد از پیگیری، مکاتبات و خواهش‌های فراوان در ماه‌های اخیر با دستگاه‌های اجرایی به دلیل عدم پرداخت بدهی مجبور به قطع برق این ادارات هستیم و در این زمینه بدون هیچ ملاحضه‌ای ورود می‌کنیم. مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق استان از تمامی مشترکان 110 میلیارد تومان طلب دارد که از این میزان 65 میلیارد تومان مربوط به دستگاه‌های اجرایی است. صادقی با تاکید بر اینکه برق ادارات شهرستانی در نواحی 8 گانه نیز به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع می‌شود، ابراز کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده فردا برق 5 دستگاه اجرایی استان نیز قطع می‌شود. وی بیان کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک با بدهی 6 میلیون تومانی تنها دستگاه اجرایی استان بوده که به موقع نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کرد.

تاریخ انتشار : 1 فروردین 1397 03:30» اخبار مرتبط:

 • قطع برق اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ؛ شب، سکوت ، مدیریت خوب ...
 • هشدار جدی برق کهگیلویه وبویراحمد ؛برق را قطع می کنیم ؛ با هیچ اداره و شرکتی ...
 • مطالبات 870 میلیارد ریالی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان
 • ادارات گچساران بیش از 308 میلیارد ریال به شهرداری بدهی دارند
 • شهرداری سی‌سخت ورشکسته شد+علت ورشکستگی ومبلغ بدهی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس