مشروح اخبار
 » جایگاه ناجا در رونق تولید

درسایه امنیت پروژهای اقتصادی راه اندازی وسرمایه جدب می شود. 


راک نیوز- با نگاهی گذرا به نامگذاری سال های اخیر و سال جاری به سال "رونق تولید" از سوی رهبر فرزانه انقلاب، دغدغه و تأکید معظم له به مسأله اقتصاد و توسعه تولید ملی با هدف استقلال اقتصادی و تقویت و تحکیم بنیه های تولید و اشتغال و رونق فضای کسب و کار مشهود است.  
در این میان از آنجا که امنیت ضروری‌ترین نیاز برای تداوم زندگی بشری و سنگ بنای جوامع برای پیشرفت و شکوفایی است پس یکی از مؤلفه های مهم و تأثیرگذار در تحقق رونق تولید، وجود امنیت است؛ چرا که امنیت نه تنها برای فعالیت های اقتصادی بلکه برای هر نوع فعالیت دیگر حیاتی است.
در سایه امنیت پروژه های اقتصادی راه اندازی و سرمایه جذب می شود اما در مقابل ناامنی باعث فرار سرمایه و بی‌رغبتی سرمایه گذار و بی اعتمادی به کشور می شود و هیچ فعالیتی امکان عملی شدن و به سرانجام رسیدن را نخواهد داشت.
قدر مسلم نیروی انتظامی به عنوان رکن اصلی تأمین و برقراری نظم و امنیت جایگاه والایی در ایجاد امنیت برای تولید و اقتصاد و رفع دغدغه سرمایه گذاران ایفاء می کند و شکوفه های اقتصاد در سایه امنیت به میوه‌های ثمربخش تبدیل می شوند.
رجاء واثق دارم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جای جای میهن عزیزمان حسب وظایف ذاتی همچنان تا پای جان حافظ جان و مال مردم است و اجازه جولان به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد.
مع الوصف سخن پایانی اینکه، آنچه که می تواند در تحقق شعار سال 1398 مؤثر باشد عزم ملی برای تحقق منویات مقام عظمای ولایت؛ حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، کار و تلاش، تقویت و توسعه و حمایت از تولید داخل، مقابله با قاچاق کالا و ارز، اتحاد، همکاری، همدلی و هم افزایی همه سازمان ها و نهادها و ادارات و آحاد جامعه و نخبگان حوزه اقتصادی است.
نویسنده: سرتیپ دوم پاسدار مهدی انصاری؛ فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد


تاریخ انتشار : 28 فروردین 1398 08:49» اخبار مرتبط:

 • دیدار عیدانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده سپاه فتح و فرمانده نیر ...
 • بدخواهان تاب تحمل امنیت، ثبات سیاسی، اقتصادی و اقتدار جمهوری اسلامی را ندار ...
 • سردارانصاری: افراد معتمد در بین مردم بهترین یاور پلیس برای ایجاد امنیت پاید ...
 • بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
 • حمایت از تولید ملی زمینه ساز شکوفایی اقتصادی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس