مشروح اخبار
 » اهدای 3277 مورد کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3277 مورد جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج با اعتبار هفت میلیارد و 953 میلیون تومان به زوج‌های مددجوی این نهاد در سال گذشته پرداخت شد.


به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی  کمیته امداد، قباد مبشری با اشاره به اینکه اهدای جهیزیه به زوج‌های تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد برای ازدواج جوانان و خروج آنان از چرخه حمایتی کمیته امداد است، گفت: 3277 مورد جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج با اعتبار هفت میلیارد و 953 میلیون تومان به زوج‌های مددجوی این نهاد در سال گذشته پرداخت شد.

وی بابیان اینکه کمک‌هزینه تأمین جهیزیه کمیته امداد به‌صورت بلاعوض و تا سقف سه میلیون تومان برای مناطق برخوردار و سه میلیون و 500 هزار تومان برای مناطق محروم به نوعروسان مددجو پرداخت می‌شود، گفت: در این زمینه در سال گذشته 1664 نوعروس تحت حمایت این نهاد با هزینه پنج میلیارد و 392 میلیون تومان زندگی خود را آغاز کردند. 

مبشری پرداخت کمک‌هزینه به دامادهای تحت حمایت را از دیگر برنامه‌های کمیته امداد در زمینه کمک به ازدواج آسان مددجویان اعلام و بیان کرد: در این زمینه 1520 مورد هدیه به داماد بااعتبار دو میلیارد و 274 میلیون تومان در سال گذشته پرداخت‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به پرداخت کمک‌هزینه برای ازدواج مجدد زنان تحت حمایت اشاره و بیان کرد: در این زمینه نیز 287 میلیون تومان برای کمک به ازدواج مجدد 93نفر از زنان مددجو در سال گذشته پرداخت ‌شد.

وی آمار زوج‌های جوان پشت نوبت دریافت جهیزیه این نهاد را 223 نفر اعلام و بیان کرد: از این تعداد 60 نفر نوعروس و 163 نفر داماد هستند.

مبشری تصریح کرد: کمیته امداد باهدف ارتقاء سطح آگاهی زوج‌های جوان مددجو دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی پیش از ازدواج در خصوص مهارت‌های ارتباطی، مسائل اعتقادی و احکام، مهارت دلجوئی و گفتگو، ازدواج و خانواده، راهکارهای جذابیت و محبوبیت، بهداشت فردی و اجتماعی و روابط زناشویی و تربیت فرزند برگزار می‌کند.


تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1398 13:11» اخبار مرتبط:

 • ۲۸۲۲ کمک‌ هزینه جهیزیه و ازدواج زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد
 • پرداخت ۱۴ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان ​از صندوق امداد ولایت
 • ثبت ۲۷ هزار مورد مراجعات مردمی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
 • معاون کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
 • ۱۳۰۰ نوعروس کهگیلویه‌ و بویراحمدی در نوبت دریافت جهیزیه هستند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس