مشروح اخبار
 » یک کهگیلویه وبویراحمدی در میان گزینه های مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی کشور

سازمان تأمین اجتماعی در حال حاضر بیش از ۴۲ میلیون بیمه شده را تحت پوشش خود دارد که نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شود و طی ۶ ماه گذشته این سازمان بزرگ بیمه‌ای با سرپرست اداره شد در حالی که به گفته کارشناسان، تأمین اجتماعی در وضعیت خوبی نیز به سر نمی‌برد و بهتر بود محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از دوره ۳ ماهه تکلیف مدیرعامل این سازمان را مشخص می‌کرد تا با ثبات بیشتری برنامه‌ها اجرایی می‌شد.به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ محمد حسن زدا در تاریخ سوم دی ماه سال گذشته با حکم وزیر رفاه به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد و بر اساس ماده ۱۱۳ قانون خدمات کشوری وزیر رفاه در صورت ضرورت می‌تواند حداقل ۶ ماه سرپرست انتخاب کند و بعد از این مدت باید فردی به عنوان مدیر عامل مشخص شود.

 

یکی از گزینه‌های مطرح برای مدیرعاملی سازمان تأمین اجتماعی طاهر موهبتی است که در حال حاضر مدیرعامل سازمان بیمه سلامت است.

 

از سوی دیگر حسن یونس سینکی معاون سابق وزارت صنعت، معدن و تجارت و مسعودی اصل قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس نیز به عنوان گزینه‌های دیگری برای مدیر عاملی سازمان تأمین اجتماعی عنوان شده است.

 

در میان گزینه‌ها علاوه بر محمد حسن زدا سرپرست فعلی سازمان تأمین اجتماعی اسامی سه استاندار نیز برای این پست مطرح شده است؛ سالاری استاندار گیلان، شریعتی استاندار خوزستان و آقازاده استاندار مرکزی.

 

همچنین گفته می‌شود اسامی سلیمانی و کرباسیان مدیران اسبق سازمان تأمین اجتماعی نیز مطرح بوده که گویا خود این افراد تمایلی نداشته و نپذیرفته اند.

 

البته متخصصان معتقدند انتخاب مدیرعامل اگر از داخل سازمان باشد به نفع بیمه شدگان است، اما برخی نیز معتقدند با توجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس احتمال معرفی فردی سیاسی بیشتر از سایر گزینه‌ها باشد و همچنین برای همکاری نزدیک وزارت بهداشت و تأمین اجتماعی احتمال معرفی گزینه وزارت بهداشت نیز جدی است.

 

به گزارش راک نیوز، دکتر ایروان مسعودی اصل از فرزندان شایسته لوداب در کارنامه خود مسئولیت‌های مختلفی از جمله معاون دانشجویی دانشگاه آزاد، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، سرپرست معاونت فرهنگی – اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس، رئیس منطقه ۱۶ دانشگاه آزاد کشور، مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس، معاون اداره کل حمایتی و امدادی وزارت رفاه و تامین اجتماعی، مدیرکل امور مجلس کمیته امداد و قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس را دارد.تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1398 19:36» اخبار مرتبط:

 • فوری / مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور در یک حادثه جان باخت
 • پرداخت ماهانه 261 میلیارد ریال مستمری به بیمه شدگان کهگیلویه و بویراحمد
 • مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد
 • اسم مرتضوی از سایت وزارت رفاه حذف شد
 • سعید مرتضوی از سمت خود عزل شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس