مشروح اخبار


» مرگ مشکوک 4 نوزاد در بیمارستان امام سجاد یاسوجبررسی های پزشکی در این خصوص تا مشخص شدن علت مرگ مشکوک این چهار نوزاد ادامه خواهد داشت و نتایج آن به مردم اعلام می شود .گفته می شود از این چهار نوزاد ، سه تا دختر و یک پسر بودند.همچنین دو تا از این نوزادان دو قلو بودند.به گزارش ....یک سایت محلی نوشته :

دکتر "کیان دهرابپور" گفت: این چهار نوزاد بین دو تا پنج روز سن داشتند گفت: این اتفاق در مدت سه روز و از تاریخ هشتم الی یازده مهرماه سالجاری در بخش نوزادان بیمارستان امام سجاد (ع)رخ داده است .

وی با تاکید بر اینکه علت مرگ این چهار نوزاد همچنان در هاله ای ابهام است افزود : اگر چه شایعاتی در خصوص مرگ این نوزادان به علت عفونت بیمارستانی وجود داشت ولی آزمایشات انجام شده این علت را رد کرده است .

alt

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج با تشریح اقدامات انجام شده برای شناسایی مرگ مشکوک این چهار نوزاد گفت :متخصص ها و فوق تخصص ها پیگیر  این موضوع هستند ولی تاکنون علت آن مشخص نشده است .

دهرابپور در پاسخ به این سئوال که گفته می شود بیماری واگیردار یکی از نوزادان در این بخش سبب مرگ سایرین شده است ؟ افزود : در این تاریخ علاوه براین چهار نوزاد که فوت شده اند 15 نوزاد دیگر در بخش نوزادان بیمارستان امام سجاد (ع) نگهداری می شدند که همگی سالم و زنده هستند.

وی بیماری واگیردار یکی از نوزادان را که گفته می شد ممکن است عامل مرگ مشکوک چهار نوزاد باشد رد کرد و ادامه داد : پیگیری های ما برای پیدا کردن علت این حادثه تلخ به شدت ادامه دارد .

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج علت جابجایی چند روزه بخش نوزادان این بیمارستان را  انجام برخی آزمایشات عفونی و بررسی موارد احتمالی ذکر کرد و گفت : تاکنون هیچ مورد خاصی دلیل بر مرگ این چهار نفر به علت عفونت بیمارستانی کشف نشده است .

دهرابپور تاکید کرد : بررسی های پزشکی در این خصوص تا مشخص شدن علت مرگ مشکوک این چهار نوزاد ادامه خواهد داشت و نتایج آن به مردم اعلام می شود .

گفته می شود از این چهار نوزاد ، سه تا دختر و یک پسر بودند.

همچنین دو تا از این نوزادان دو قلو بودند .تاریخ انتشار : 20 مهر 1391 18:11» اخبار مرتبط:

 • تولد یک نوزاد یاسوجی در آمبولانس
 • نوزاد چندساعته رها شده در ده ونك!+عکس
 • دزدی به سبک "خداحافظ بچه"
 • ریزش سقف بیمارستان روی سر نوزادان
 • مار جعفری در اتفاقی نادر 11 نوزاد به دنیا آورد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود