مشروح اخبار
 » در دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان مطرح شد: با حمايت صدا و سیمای استان امر مدرسه سازى از رونق بيشترى برخوردار خواهد شد

در آستانه بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان، مدیرکل نوسازی مدارس به همراه شورای معاونین  با مدیر کل صدا و سیمای مرکزکهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.در آستانه بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان، مدیرکل نوسازی مدارس به همراه شورای معاونین  با مدیر کل صدا و سیمای مرکزکهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در اين دیداربا ارائه گزارشى از روند فعاليت هاى اداره كل نوسازي ،‌ توسعه و تجهيز مدارس و مجمع خيرين مدرسه ساز، گفت: بیست‌ویکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان در تاریخ 22 خرداد ماه 1398 با رویکرد تجلیل و تکریم خیرین ارجمند  ، گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در مدرسه سازی و شناسایی، هدایت و جذب خیرین جدید در امر مدرسه سازی ، با همکاری و همیاری شورای اداری استان در  سالن شهید ایزد پناه یاسوج برگزار می شود.

  به گزارش راک نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس ، پیروز کرمی  با اشاره به نقش صدا وسیما در ترويج فرهنگ مقدس مدرسه سازى و هدايت خيرين در اين راه خيرماندگاراظهار داشت: اعتقاد ما ومجمع خيرين مدرسه ساز استان اين است كه با حمايت صدا وسیمای استان  امر مدرسه سازى از رونق بيشترى برخوردار خواهد شد.

کرمی گفت: انتظار داریم با تعامل و همکاری اعضای شورای اداری استان بخصوص صدا و سیمای مرکز استان جهت اطلاع رسانی و پوشش خبری این جشنواره به نحو احسن انجام تا شاهد هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره باشیم.
وی با مثبت ارزیابی کردن نقش صدا و سیما در اطلاع رسانی جشنواره گفت: در برگزاری جشنواره‌های قبلی خیرین مدرسه‌ساز جایگاه اثرگذار صدا و سیما در زمینه اطلاع‌رسانی، فرهنگ سازی و پوشش این جشنواره‌ها بسیار تأثیر‌گذار بوده است و تشویق ، ترغیب خیرین و ایجاد تحرک بیشتر مردم و مسئولان برای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی جز با همراهی و مساعدت رسانه ملی امکان پذیر نیست.
در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد  با اشاره به برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین استان گفت : نهادینه کردن فرهنگ خیری و مدرسه سازی یک گام اساسی در جهت رونق و گسترش این امر مهم می باشد و مجموعه نوسازی مدارس در این بین توفیق زیادی داشته که بیانگر تلاش مضاعف آنان بوده است .
امیر رئوف  با بیان اینکه فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما توجه ویژه ای به تعلیم و تربیت و انجام کارهای خیری و عزم نیکوکاران در ساخت مدارس در مناطق محروم داشته عنوان کرد: امیدواریم با نهادینه شدن این امر مقدس و تلاش و همکاری مضاعف مسئولین امر بزودی مشکلات دانش آموزان مرتفع و جشن عدم نیاز به ساخت و ساز مدارس را در تمامی نقاط استان داشته باشیم.
مدیرکل صداو سیما با اشاره به تعهد رسانه ملی برای انعکاس امور خیر و نیکوکارانه در نظام اسلامی گفت : باید با همدلی و فرهنگ سازی انجام کارهای خیرگونه ، برای رفع کمبودها و مشکلات پیش رو قدم برداریم و از این که بستری فراهم شده تا رسانه ملی استان بتواند نقش خود را در مقوله ترویج کار خیر ایفا کند بسیار خوشحال و خرسندیم .
وی آمادگی صدا و سیمای مرکز استان را در خصوص اطلاع رسانی مناسب از فعالیت های خیرین مدرسه ساز و مشکلات فضاهای آموزشی ، همچنین پوشش مناسب خبری و برنامه ای بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام  و از مدیر کل نوسازی مدارس جهت حضور در برنامه زنده نگاه روز دعوت بعمل آورد.
 در پایان این جلسه لوح تقدیری از طرف مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس بخاطرهمکاریهای قبلی تقدیم مدیر کل مرکز شد.تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1398 09:18» اخبار مرتبط:

 • دیدار مدیر کل نوسازی مدارس استان با آیت الله ملک حسینی/تصاویر
 • بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان برگزار می شود
 • افتتاح مدرسه 9 کلاسه ابتدایی خیری شهیدان تقی زاده (مسکن مهر سروک ) یاسوج
 • معاون استاندار: بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد 19 اردی ...
 • بانوی مدرسه سازدر کهگیلویه و بویراحمد درگذشت+پیام تسلیت مسئولان استان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس  آپلود عکس