مشروح اخبار
 » رئیس اداره ارشاد گچساران تایید کرد : مراسم شب های رمضان مجوز شهرداری نداشت

مخالفت با برگزاری یک مراسم در شب های رمضان با محوریت روحانی جوانی که قبلا نیز بدلیل برگزاری یک مراسم توسط مراجع قضایی بازداشت شده بود دوباره در گچساران حاشیه ساز شد.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد ؛ مراسمی با نام شب های عاشقی که به درخواست موسسه فرهنگی امیدملت زاگرس قرار بود در پارک میدان فردوسی گچساران برگزار گردد با مخالفت شهرداری گچساران از برگزاری این مراسم ممانعت بعمل آمد.

روابط عمومی شهرداری گچساران در واکنش به خبرمخالفت وممانعت شهرداری با برگزاری مراسم شب های عاشقی رمضان درتوضیحاتی علت مخالفت با این مراسم را نداشتن مجوز و موافقت شهرداری اعلام کرده و یاد آور شدند: برگزاری هر مراسمی در شهر و فضاهای عمومی شهری باید با موافقت شهرداری صورت پذیرد.

براساس این گزارش ، امیرحسین نوروزی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران نیز در گفتگو با یک ساتی محلی از گچساران تلویحا نداشتن مجوز شهرداری برای این مراسم را تایید کرد ،وی گفت :درخواست موسسه فرهنگی امید ملت زاگرس برای اجرای برنامه فرهنگی مذهبی شبهای رمضان در پارک میدان فردوسی قانونی به شهرداری مکاتبه شد ولی پاسخی مبنی بر مواففت و یا مخالفت داده نشد.

به گزارش راک نیوز ؛ دراینکه جامعه این روزها در پی تحریم وفشارهای ظالمانه اقتصادی برای دورشدن از این فضاها نیاز به تزریق روحیه امید و نشاط دارد شکی نیست و بایستی قدردان کسانی بود که در این مسیر تفکر و برنامه ای قابل قبول برای ارائه کردند دارند، اما نباید فراموش کرد فراقانونی گام برداشتن و عدم توجه به قانون می تواند در آینده آسیب های جدی برساختار اجتماعی جامعه وارد کند که با هیچ خوشی و شادی چند دقیقه نتوان اثر آن را از یاد برد.

نکته قابل تامل و تاسف در جبهه گری ها نسبت به موضع شهرداری را میتوان با نگاهی اجمالی به پست های منتشر شده از سوی حامیان نزدیک تاجگردون نماینده مردم شهرستان های کچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی دید.

به گزارش راک نیوز ؛ حمله همه جانبه با محوریت یک جمله که نمی توان در آن کینه های قدیمی از شهردار را پنهان کرد.

آنها ناراحتی خود از اقدام شهردار در مخالفت با الصاق آرم یک پیمانکار بر روی دیواره های شهر در یک محله گچساران را سرتیتیر خود کردند تا از این فرصت برای تسویه حساب با ظفری که این روزها بله قربان گوی نماینده نیست انتقام بگیریند.!

کافی است سری به صفحه شخصی غلامرضا تاجگردون در اینستاگرام بزنید تا ببیند هروقت یکی از مدیران شهرستانی ازوظایف محوله خود عدول و یا در انجام آن سهل انگاری نموده چگونه آقای نماینده به این کم توجههی مدیر تاخته که صدالبته کار درست وبجا می باشد اما سوال اساسی راک نیوز این است آیا اگر مدیری قانونی انجام وظفه نمود و رفتار وی مرقانون و بله قربان گو نبوده باید بجای مورد تشویق قرار گرفتن مورد حمله رسانه ای قرار گیرد؟

چرچیل می‌گوید: در میانه جنگ جهانی دوم درحالیکه لندن زیربمباران نازی ها بود قرار جلسه ای بسیار مهم داشتم. به علت اشتغال به کارهای دیگر چند دقیقه مانده به جلسه به راننده‌ام گفتم مرا فوری به محل جلسه برساند. راننده مسیر کوتاه ولی ورود ممنوع را انتخاب کرد. وسط خیابان ناگهان افسر راهنمایی‌ دستور توقف داد. راننده گفت: «این ماشین نخست‌وزیر است. ایشان به جلسه محرمانه‌ای می‌رود و باید سر ساعت به جلسه برسد». افسر با خونسردی گفت: «هم ماشین و هم نخست‌وزیر و هم من وظیفه‌ قانونی خود را خوب میشناسیم » پلیس جریمه را صادر کرد و دستور دور زدن به راننده داد، وقتی راننده مشغول دور زدن شد چرچیل سیگار ش را روشن کرد و گفت: «جنگ را می‌بریم، چون قانون حاکم است و خیابان‌های لندن به رغم بمباران سنگین دشمن با قانون اداره می‌شود».

انتظار می رود تاجگردون وحامیان وی از اجرای قانون در گچسارات توسط یک شهردار جوان ،پرانرژی و قانونمند خوشحال باشند نه برای عدم همسویی چشم انتظار هر فرصتی برای تسویه حساب باشند تا شاید تنها غیرمطیع را نیز به جرگه بله قربان گویان حاج غلام تبدیل نمایند.

 

 

 تاریخ انتشار : 2 خرداد 1398 07:28» اخبار مرتبط:

 • شهرداری و شورای شهر دهدشت در حوزه فرهنگ تا کنون هیچ قدمی بر نداشته است
 • تاجگردون: روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.
 • اعلام ویژه برنامه‌های ماه رمضان در اداره ارشاد گچساران
 • برگزاری جشن های اعیاد شعبانیه در9 محله ی گچساران
 • آغاز جشن‌های اعیاد شعبانیه گچساران از فردا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس  آپلود عکس