مشروح اخبار
 » عذرخواهی پلیس بخاطر نحوه رفتار با نجفی / وکیل نجفی ؛ استنباطم این است که فیلم مونتاژ شده استسردار حسین رحیمی درباره حواشی به وجود آمده از نوع برخورد پلیس با محمد علی نجفی در پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: زمانی که از آقای نجفی فیلم گرفته شد مربوط به موقعی بود که او به پلیس آگاهی منتقل شد و بازجویی‌های مقدماتی از آقای نجفی در حال انجام بود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: ما برخی از انتقادات را می‌پذیریم و رد نمی‌کنیم، ممکن است مأموران ما نیز اشتباهاتی داشته باشند و اگر مردم احساس می‌کنند که ما اشتباهی کردیم، عذرخواهی می‌کنیم.
او خاطرنشان کرد: آنطور نیست که ما بگوییم ایرادی نداریم، ممکن است مامور ما اشتباهی داشته باشد اما سوء نیتی در کار نبوده است.
به گفته رحیمی پلیس و دستگاه قضایی درحال پیگیری پرونده آقای نجفی هستند./تسنیم 
به گزارش راک نیوز ؛ به نقل از فارس، سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل شهردار اسبق تهران، در رابطه با فیلم منتشر شده از سوی صدا و سیما و اعلام جرم علیه این نهاد، گفت: ما همان‌گونه که قاضی شهریاری اعلام کرده از صدا و سیما به دلیل انتشار فیلم ورود شهردار اسبق تهران اعلام جرم خواهد شد مانیز این موضوع را با آقای نجفی در میان گذاشته‌ایم که ایشان گفت از خبرنگار مربوطه شکایت ندارد و تأکید کرده خبرنگار فرد خوبی است، در جلسات شورا می‌آمده و تصمیم، تصمیم خبرنگار نبوده است.

این وکیل دادگستری در رابطه با اینکه گفته شده فیلم منتشر شده از سوی صدا و سیما مربوط به صحنه ورود نجفی به پلیس آگاهی نبوده، گفت: استنباط ما این است که صدا و سیما فیلمی را پخش کرده که نشان می‌دهد مربوط به زمانی است که نجفی شهردار تهران بوده و برای بازدید به پلیس آگاهی رفته است.

وی گفت: نحوه احوال‌پرسی آقای نجفی و لحظه ورود ایشان و گرم گرفتن با افراد در پلیس آگاهی نشان می‌دهد که ایشان در زمان شهردار بودنش به آگاهی رفته است.

علیزاده گفت: بنده فیلم قدیم بازدید شهردار اسبق را دیدم که به عنوان شهردار به پلیس آگاهی رفته بود و با مقایسه با فیلم جدید استنباط می‌کنم که این دو فیلم را صدا و سیما با هم تلفیق کرده باشد و به دنبال این بوده که چنین فضایی را ایجاد کند.

 میترا استاد همسر دوم نجفی شهردار اسبق تهران به دست همسرش در تاریخ ۷ خرداد به قتل رسید و پس از کش و قوس‌های فراوان خبری،شهردار اسبق تهران ساعاتی بعد با مراجعه به پلیس آگاهی،به ارتکاب جرم خود اعتراف کرد.تاریخ انتشار : 11 خرداد 1398 12:48» اخبار مرتبط:

 • همسر دوم نجفی هیچگونه ارتباطی با وزارت اطلاعات نداشته است
 • همسرشهردار اسبق تهران به قتل رسید+عکس
 • تازه ترین جزئیات ازقتل دختر دانشجوی دانشکده پزشکی درآخرین دیدار!
 • تازه ترین جزئیات ازقتل دختر دانشجوی دانشکده پزشکی درآخرین دیدار!
 • محمد علی نجفی و همسرش+عکس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای