مشروح اخبار
 » قطعی مکرر برق چرام و گلایه شهروندان چرامی

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.


تابستان و گرما هنوز از راه نرسیده اما قطعی برق درشهرستان  چرام مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده که متاسفانه شهروندان از وضعیت موجود به شدت گلایه مند هستند و از فرماندار و امام جمعه شهرستان چرام جهت پیگیری و جلوگیری از قطع برق در شهرستان چرام استمداد طلبیده اند.


وعده های مسئولان شرکت برق چرام از احداث خط دومداره و پایان خاموشیها با قطعی مکرر برق در چرام رنگ باخته و پاسخگویی به علت و عوامل قطع برق خواسته عمومی مردم این شهرستان است .


داود راهزادی و محمد برزین زاده از مدیران برق استانی و شهرستانی  در زمان راه اندازی خط دومداره چرام  وعده ای به مردم چرام دادند که با راه اندازی این خط دو مداره برق چرام وضعیت پایداری خواهد داشت اما این وعده ها با اولین باد های بهاری، باد هوا شد  و هر روز شاهد قطعی برق در شهرستان چرام هستیم.

 
عده ای از شهروندان چرامی در فضای مجازی و حقیقی  با انتقاد شدید از قطعی مکرر برق و سوختن وسایل برقی و پاسخگو نبودن دستگاه مربوطه اعتراض خود را با ارسال مطالبی در فضای مجازی از خبرنگاران و مدیران مسئول پایگاه های خبری استمداد طلبیدند که صدای مردم را به گوش مسئولان رسانده و از نحوه تعمیر و نگهداری شبکه های برق و پایدار نبودن برق نگران هستند .


چرا با وجود تمام امکانات و نیروهای انسانی که مازاد در این اداره هستند و وعده های مدیر عامل محترم نسبت به پایداری برق چرام پس از افتتاح خط دومداره باید شاهد قطعی برق بود .


رکورد شکنی قطعی برق در چرام و ضعف  محمد برزین زاده مدیر شرکت توزیع  برق چرام   وگماشتن نیروهای ضعیف در  واحد تعمیر و نگهداری سوختن وسایل برقی مردم را در به دنبال داشته است و حتی شاهد مختل شدن زندگی روز مره مردم هستیم.
به هر حال مدیران دستگاه های خدمات رسان می بایست محل زندگی آنها در شهر و شهرستان محل کار خود باشد تا در چنین مواقعی مشکلات را با تمام وجود حس کرده و همدرد مردم باشند.
به هر حال منتظریم تا ببینیم جواب برزین زاده ،مشهور به مدیر پروازی که در اوایل ورود خود به چرام این لقب را گرفته میتواند قانع کننده باشد یا قطعی های آینده که شاهد آنها خواهیم بود هیاهوی زیادی را نصیب خود و راهزادی می کند.

در چنین شرایط سخت اقتصادی که وسایل خانگی چند برابر قیمت واقعی شده با قطعی مکرر برق خیلی از خانواده ها علاوه بر اینکه از نبود برق در هوای گرم دچار مشکلاتی می شوند ترس و استرس خرابی دستگاه های برقی هم بخش زیادی از دغدغه های ذهنی آنها می باشد.

همچنین با توجه به شروع برداشت گندم از مزارع چرام و فروش آنها و خرید توسط مرکز خرید تعاونی چرام قطعی مکرر برق چرام موجب تعطیلی این مرکز شده و صف های طولانی تشکیل شده که گلایه کشاورزان و رانندگان را هم در پی داشته است

به هرحال فرماندار محترم شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بهتر است صدای مردم راشنیده و نسبت به سر و سامان دادن به وضعیت مدیریتی شرکت توزیع برق چرام فکری اساسی نمایند.

جمعی از شهروندان شهر چرام

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1398 20:09» اخبار مرتبط:

 • بازهم صدای چرامی ها درآمد; وعده های هاشمی پور در هاله ای از ابهام/افزایش نر ...
 • طرح فاضلاب چرام به سرنوشت معدن فسفات این شهرستان دچار می‌شود
 • قطعی مکرر برق و تلفن مردم را درقلعه رئیسی کلافه کرده است / نبود برق و تلفن ...
 • گلایه خبرنگاران شهرستان چرام از نماینده مردم شهرستان در مجلس
 • صف سی.ان.جی به درازای یک شهر!!!!!
 • » اشتراک گزاری خبر

  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  اگر یک انسان وظیفه شناس و مسئولیت پذیر پیدا میشود محمد برزین زاده است فکر کنم احتمالا پای پسر خاله ای برای تصدی پست اداره برق چرام در میان است خخخخخ
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس