مشروح اخبار
 » رقابت سخت انتخاباتی در حوزه انتخابیه فیروز آباد ومیمند/ استعفا پشت استعفا برای کاندیداتوری

16 خرداد آخرین فرصت  قانونی مندرج در قانون انتخابات برای استعفاء بود تا کسانیکه قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو را دارند برگه استعفای خود را تقدیم کنند.


به گزارش خبرنگار سیاسی راک نیوز از مرکز استان فارس ؛ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در 2 اسفندماه امسال برگزار می گردد برخی از گزینه های کاندیداتوری خود را رسما شناخت.

براساس این گزارش ،صاحبان برخی از مسئولیت ها که در فرجه قانونی استعفاء دادند تا در انتخابات شرکت کنند آنها را باید اولین گزینه های کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم دانست اگرچه عبور از فیلتر شورای نگهبان است که فهرست نهایی داوطلبان مجلس را مشخص خواهد کرد.

 


به گزاترش راک نیوز ؛ حوزه انتخابیه فیروز آباد ،قیرکارزین،فراشبند و میمند از جمله حوزه های انتخابیه است که خیز کاندیداها برای این کورس از این روزها شروع شده است .

استعفای ابراهیم استوار میمندی مدیرکل سیاسی استانداری فارس آغازگر مسئولان مستعفی برای مجلس است ، البته هوای  سودای بهارستان  پس از استانداری به شهرداری و شورای شهر فیروز آبادنیز نفوذ کرده است .

به گزارش راک نیوز ؛ چمران فیروزی شهردار فیروز آباد را باید به دیگر گزینه های کاندیداتوری مجلس در این حوزه انتخابیه افزود ،با استعفای شمشاد کاظمی از شورای شهر فیروزآبادکه تجربه کسب بیشترین آراء در انتخابات شورای شهر در سال 96 را داشته ، رقابت پرترافیکی رامی توان در انتخابات پیش رو متصور بود.

البته سردار کورش کرم پور نماینده فعلی  و عضو کمیسیون نفت و انرژی دیگر ضلع رقابت انتخاباتی مجلس یازدهم است که با افزایش رو به رشدو تعدد کاندیداها شانس او برای تدوام حضور در بهارستان دست کم تا الان بر روی کاغذ زیاد خواهد بود.


گفتنی است با استعفای شمشاد کاظمی عضو شورای شهر فیروزآباد شاهرخ هادی زاده عضو علی‌البدل اول فرصت راهیابی به جمع شورای شهر فیروز آباد را بدست آورده است.

به گزارش راک نیوز ؛ البته پیشتر از حیدر عالیشوندی(فرماندار سابق شیراز) و غلامعلی حق‌شناس (مدیرعامل مجتمع آموزشی فرهنگی احسان شیراز) که اخیرا از سمت معاونت آموزش و پرورش فارس استعفا داده است، باید بعنوان دیگر گزینه ها که در انتخابات آینده حاضر خوهند بود نام برد.

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1398 08:17» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل سیاسی استانداری استان فارس استعفاء داد
 • استعفای یک مدیرکل دیگر در استان فارس ؛ سبقت در استعفای برای خدمت گزاری
 • تب انتخابات در شیراز بالا گرفت / استعفای یک مدیرکل برای کاندیداتوری در انتخ ...
 • روند عجیب پیش از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم
 • رقابتی سخت درپیش روی "مژدهی پور"/رئیس شورای شهر امیدیه کاندیدای حوزه انتخ ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس