مشروح اخبار
 » رئیس اسبق اداره کار گچساران عضو هیات نظارت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد شد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حکمی "صابرمظاهری" را به سمت نماینده وزیر و عضو هیات نظارت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب کرد.



به گزارش راک نیوز،حسین شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی وظایف زیر را به مظاهری سپرده است.
۱-نظارت بر حسن اجرای اساسنامه و آیین نامه ها و تطبیق عملیات صندوق با مقررات قانونی۲-اظهارنظر در خصوص ترازنامه و عملکرد تنظیمی قبل از طرح در هیات امنا۳-اظهار نظر در خصوص گزارش بازرس قانونی و ارائه به هیات امنا۴_ارائه پیشنهادات لازم در خصوص شفافیت بیشتر عملکرد صندوق در بخش های مختلف۵-انجام سایر وظایفی که به موجب اساسنامه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و یا قوانین و مقررات مربوطه در صلاحیت هیات نطارت می باشد.

گفتنی است صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در حال حاضر ۸۵ هزار نفر بازنشسته بطور مستقیم و با احتساب  اعضای خانواده آنها بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر بعنوان عضو وابسته داشته و پرداخت مستمری و هزینه درمان و رفاه ایشان را برعهده دارد و از حدوداً تعداد ۱۲ هزار نفر( کارکنان واحدهای معدنی و صنعتی، فولادی و ستادی) بعنوان مشارک حق بیمه دریافت می نماید.

موسسه صندوق حمايت و بازنشستگي کارکنان فولاد به صورت يک موسسه غير دولتی و از نظر اداري و مالي مستقل ، برمبناي اساسنامه مصوب هيئت مديره شرکت ملي فولاد ايران تاسيس و تحت شماره ۹۵۱۱ مورخ ۷۶/۳/۱۸ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري تهران به ثبت رسيد .

20درصداز مالکیت این صندوق در اختیار سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) قرار دارد. از این صندوق به عنوان یکی از «بازیگران اصلی بورس اوراق بهادار تهران» نام برده می‌شود.

بنا به این گزارش صابرمظاهری در حال حاضر مشاور وزیر در حوزه توسعه کارآفرینی و اشتغال است.

وی همچنین سوابق مدیرکلی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد و ریاست اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران را کارنامه خود دارد.

پایگاه خبری راک نیوز انتصاب صابر مظاهری را به سمت نماینده وزیر و عضو هیات نظارت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد تبریک عرض می نماید.



تاریخ انتشار : 22 خرداد 1398 09:36



» اخبار مرتبط:

 • نیکمرام حکم داد؛انتصاب مدیر جدید کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و ر ...
 • مراسم معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می ...
 • صابر مظاهری به عنوان مشاور وزیر در حوزه توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاو ...
 • سفر معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به گچساران به مناسبت هف ...
 • مدیرکلی که از زحمات خودش تقدیر کرد!+ انتصاب جدید درگچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس



  آپلود عکس