مشروح اخبار
 » بارقه‌ای از امید در بی‌طرفی استاندار جدید کهگیلویه وبویراحمد

یکی از دغدغه‌های بسیاری از اقشار مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد نگاه بی‌طرفانه استاندار جدید به مسائل مختلف از جمله در موضوع انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است.به گزارش راک نیوز به نقل از فارس از یاسوج همه خبرها  و گمانه‌زنی‌ها به واقعیت پیوست و دست آخر استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد دل از منصب استانداری کند و برای حضور در کارزار انتخابات مجلس به حوزه انتخابیه محل تولد خود یعنی ایلام رفت تا حسین کلانتری جای او را بگیرد.

یکی از دغدغه‌های بسیاری از اقشار مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد نگاه بی‌طرفانه استاندار جدید به مسائل مختلف از جمله در موضوع انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است.

انتخاباتی که باید سالم و بدون هرگونه شائبه‌ای در استان برگزار شود و به دلیل حوادث رخ داده در انتخابات قبل بسیاری از هم اکنون دغدغه سلامت انتخابات در استان را دارند.

خوشبختانه از شواهد و قرائن پیداست که استاندار جدید از سوی شخص وزیر کشور و نه با سفارش کسی بر مسند مدیریت عالی استان کهگیلویه و بویراحمد نشسته چرا که اگر غیر از این بود در نشست تودیع و معارفه نمایندگان محترم استان که در گذشته  و در هر جلسه تودیع و معارفه‌ای افراد معرفی شده را دوست چندین و چند ساله! یا همکلاسی! و یا هم دانشگاهی! خود معرفی می‌کردند در روز معارفه کلانتری هیچ اشاره‌ای به سابقه دوستی خود با وی نکردند!!.

کلانتری هم در روز معارفه خود این چنین گفت که تا پیش از معرفی به عنوان گزینه استانداری کهگیلویه و بویراحمد گزینه جایی دیگر بودم و با تلفن و یا سفارش کسی هم به این استان نیامده‌ام.

سوم اینکه گزینه استانداری مجمع نمایندگان کنونی استان فردی دیگر بود و همه از معاون یکی از استانداران استان‌های همسایه به عنوان گزینه اصلی نام می‌بردند و این گونه یقین حاصل می‌شود که کلانتری گزینه هیچ فرد صاحب نفوذی در استان نبوده است.

با این تفاسیر بارقه‌ای از امید در دل‌ها ایجاد شده که کلانتری نیروی وزارت کشور بوده و نه نیروی فرد و یا گروه و جریان دیگری است و این گونه می‌توان به بی‌طرفی وی و همچنین رعایت عدالت و توازن از سوی استاندار جدید امیدوار بود.تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398 12:18» اخبار مرتبط:

 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد: ممکن است برخی مدیران کل نتوانند با من اد ...
 • کسی در اینجا منتظر کلانتری نیست
 • گزینه های نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد برای استانداری چه کسانی بودند + اسا ...
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد +بیوگرافی
 • معارفه استاندار جدید لرستان برگزار می شود+زمان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس