مشروح اخبار
 » استاندار کهگیلویه و بویراحمد:گردشگری راه نجات توسعه استان/عدالت در خدمت رسانی به مردم در اولویت کاری مسولان استان باشد/نیازمند نگاهی نو برای حمایت از بخش خصوصی هستیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه زیر ساخت های گردشگری با حمایت بخش خصوصی تحقق می یابد.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه زیر ساخت های گردشگری با حمایت بخش خصوصی تحقق می یابد.
به گزارش راک نیوز،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از پرسنل این سازمان با استاندار دیدار کردند.
حسین کلانتری در این دیدار اظهار داشت: اگر می خواهیم تحول گرا باشیم باید تمامی راه ها و عواملی که به توسعه استان ختم می شود را پیش بینی و بررسی کرده و بهترین راهبردها را انتخاب کنیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امروز برای توسعه نباید تنها نگاه ما معطوف به دولت باشد بلکه باید با دید وسیع تری بخش خصوصی را در این مسیر حمایت کنیم.
وی با اشاره به اینکه استان در بحث زیرساخت ها مشکلاتی دارد، گفت: منابع و ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد بی نظیر هستند و تولید ۲۵ درصد نفت کشور و دارا بودن منابع آبی فراوان نشان دهنده وجود ظرفیت های غنی در این استان است.
کلانتری به ظرفیت های گردشگری استان اشاره کرد و افزود: وجود بناهای تاریخی، مکان های گردشگری و طبیعت بی نظیر استان وظیفه ما را سنگین تر می کند و باید زیر ساخت های لازم برای توسعه گردشگری و جذب توریست خارجی در استان را مهیا کنیم.
وی افزود: گردشگر یک سرمایه است و باید زمینه جذب سرمایه گذار در این حوزه در استان را ایجاد کرد و این مهم تنها با حمایت بخش خصوصی تحقق می یابد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می رود تمامی مسئولان استان از کارشناس تا سطوح مدیریتی با برنامه و هدفمند کارهای خود را انجام دهند‌.
وی خاطرنشان کرد: رایزنی ها و پیگیری های لازم برای جذب منابع ملی را انجام می دهم و در این مسیر نیازمند کمک کادر اداری و مسئولان استان هستم.
وی با بیان اینکه این مسئولیت ها یک فرصت است، گفت: باید از تمام توان خود برای انجام کار صادقانه و خدمت به خلق استفاده کنیم.
کلانتری در بخش دیگری از سخنانش، گفت: خودمان را در قالب فرمول ها محدود نکنیم و سعی کنیم در مواقع لازم با انعطاف متناسب با شرایط و عملیاتی وارد میدان شویم‌. 
وی ابراز کرد: باید با دقت، ظرافت و عادلانه به مردم خدمت کنیم و کاری کنیم که مردم بدانند که در خدمت رسانی به آنها یکسان عمل می کنیم.
کلانتری با تاکید بر اینکه با کسی تعارف ندارم، بیان کرد: به نیرو ها اعتماد دارم و انتظار می رود با توجه به اختیارات خود تلاش کنند.
وی با بیان اینکه مجموعه برنامه و بودجه بسیار حساس است، اظهار داشت: انتظار ما از کارکنان این حوزه به مراتب بیشتر است.
حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در این دیدار اظهار داشت: سند آمایش استان در حال تدوین است.
وی افزود: در یک کار ابتکاری برای شهرستان های ۸ گانه استان نیز سند آمایش تدوین و عملیاتی می شود.


تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398 23:57» اخبار مرتبط:

 • ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه باید شکوفا شود/خدمت صادقانه،مبنای ...
 • پیست اسکی کاکان تجهیز می‌شود/ ایجاد دهکده ورزشی با مشارکت بخش خصوصی
 • سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بویراحمد منصوب شد
 • دفاتر خدمات مسافرتی در کهگیلویه و بویراحمد جز بلیط‌فروشی کاری‌ نمی‌کنند
 • سهم کهگیلویه و بویراحمد درتولیدات داخلی کشور؛فقط نیم درصد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس