مشروح اخبار
 » سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مشکل دانشگاه، عدم پایبندی به قانون بود

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویر احمد با بیان اینکه انتظارات افراد سیاسی، دانشگاه را از اهداف اصلی دور کرده است، اظهار کرد: مشکل اصلی دانشگاه در گذشته عدم پایبندی به قانون بود. 


به گزارش خبرنگار راک نیوز از یاسوج، پرویز یزدانپناه با بیان اینکه دانشگاه را به ریل خدمتگزاری و اهداف اصلی بازخواهیم گرداند، تصریح کرد: پایبندی به قانون و شفاف سازی در مسائلی همچون واگذاری پروژه ها و استخدام های غیرقانونی در اولویت کاری قرار دارد.
وی گفت: هدف دانشگاه علوم پزشکی ارائه خدمات درمانی مطلوب است؛ لذا از سیاسیون اصلاح طلب و اصولگرا درخواست داریم با سلامت و جان مردم بازی نکنند و از دخالت در مسائل مربوط به انتصابات مدیریتی در این دانشگاه خود داری کنند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه به جذب نیرو بدون رعایت مسائل قانونی و مشکلاتی که که در همین راستا برای دانشگاه بوجود آمد اشاره کرد و گفت: در آینده اگر قرار بر استخدام باشد، در شرایطی عادلانه و قانونی انجام خواهد شد.
پزدانپناه در خصوص بدهی دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: در سال ۹۵، بدهی دانشگاه ۳۰ میلیارد تومان بود که این بدهی در مدیریت قبل به ۱۷۴ میلیارد افزایش یافت. وی افزود: علاوه بر این،۲۲میلیارد تومان بدهی مربوط به پروژه ها نیز وجود دارد.
  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد با تاکید بر اینکه همواره از انتقادات و پیشنهادهایی که همراه با راهکار باشند حمایت می کنیم، اظهار داشت: در مدیریت جدید از خبرنگاران شکایت نخواهد شد و رسانه ها آزاد هستند که با نقد منصفانه سیستم به رفع مشکلات و اصلاح امور کمک کنند.وی در پاسخ به این سوال خبرنگار راک نیوز که "اعتماد مردم به بیمارستان شهیدبهشتی و افزایش درخواست ها در مقایسه با تخت های بیمارستانی به گونه ای است که در یکی از بخش های جراحی این بیمارستان ۹ پزشک و ۱۷ تخت بیمارستانی وجود دارد و بیماران اورژانسی و سرپایی بارها با مشکل تخت مواجه می شوند، چه راه کاری دارید؟ با بیان اینکه سوال به حقی است،گفت: از هفته آینده بخشی از بیماران به بیمارستان جلیل منتقل می شوند.


تاریخ انتشار : 5 تیر 1398 20:57



» اخبار مرتبط:

 • تغییرات گسترده در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد؛ عزل رئیس یک ...
 • معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • ادامه بازدیدهای سرزده سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه ...
 • بازدیدنوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمدازبیمارستان دهدشت:
 • افزایش رتبه پژوهشی دانشکده پرستاري یاسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر




  آپلود عکس