مشروح اخبار


» صیانت از آرای مردم در انتخابات/ اجازه نخواهم داد یک رای به نفع قوم و حزبی جابجا شوداستاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انتخابات پیشرو گفت: امانت دار رای مردم خواهیم بود و کاملا همه مجریان و دست اندارکاران انتخابات در بی طرفی انجام وظیفه خواهند کرد.به گزارش راک نیوز، همایش هم اندیشی و همدلی اقوام شهرستان گچساران با حضور نماینده مردم گچساران و باشـت، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار، مسوولان استانی و شهرستانی و دیگر مدعوین در سالن اجتماعات آموزش و پرورش گچساران است.

در این نشست حسین کلانتری اظهار کرد: به جرات باید بگویم که نشست مهمی است و خوشحالیم در این جمع آحاد مردم حضور یافته ایم.
وی ادامه داد:  در استانی هستیم که دارای ظرفیت های بالایی است اما ملاک هر شخص تقوا است و اصل موضوع همین است که این همه امکانات اگر این ظرفیتها و نیروها همدل و هم‌زبان باشند خیلی با موفقیت فاصله ندارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما باید تکلیف خودمان را با خودمان روشن کنیم و اگر بخواهیم قرآنی زندگی کنیم باید تقوا را پیشه کنیم.
وی با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم و به عنوان استاندار می‌گویم با همین منابع در این استان می توانیم بهتر از اکنون باشیم، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌های گردشگری بی‌نظیری در کشور است.
کلانتری ادامه داد: در همین شهرستان گچساران و باشت و دیگر شهرستان ها منابع خوبی  وجود دارد و ظرفیت های گردشگری این استان در کشور واقعا کم نظیر است لیکن گاهی اوقات محدودیتهای مصنوعی و خلاف حق مانع اجرای حق می شود  که در این زمینه بزرگان باید کمک کنند.

وی ابراز کرد: بزرگان این همایش جایگاه برتری دارند و می توانند این همدلی و همزبانی را در جامعه ایجاد کنند و ما مسوولان باید توجه داشته باشیم و ریل را بد تغییر ندهیم چرا که مردم در همه عرصه ها پیشگام هستند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد افزود: در همین گچساران مجموعه‌ای از  اقوام زندگی می‌کنند و تنها ترک و لر نیستند بلکه دیگر اقوام کرد و عرب  و غیره نیز در این شهرستان ساکن هستند و باید همه ظرفیت ها را در این شهر دید.
وی با اشاره به انتخابات پیشرو گفت : انتخابات پروسه ای دارد که در زمان خودش انجام می‌گیرد و امروز اعلام می کنم اجازه نخواهم داد یک رای به نفع قوم و حزبی جابجا شود.

 کلانتری ادامه داد:  رای مردم هم چون ناموس ما است و مطمئن می‌گویم تصمیم گیرنده اصلی مردم هستند و این را با اطمینان خاطر بیان می‌کنم اگر سند شش دانگ همه دنیا را به نام من بزنند از رای مردم پاسداری خواهم کرد.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: امام راحل بیان داشتند که میزان رای ملت است و ما پاسدار این رای مردم  هستیم و تصمیم با رای مردم  است و ما به دنبال مشارکت حداکثری  و حضور همه مردم در انتخابات هستیم.

 وی ادامه داد: امانت دار رای مردم خواهیم بود و کاملا همه مجریان و دست اندارکاران انتخابات در بی طرفی انتخابات انجام وظیفه خواهند کرد و مردم هر تصمیمی بگیرند ما تابع تصمیم مردم خواهیم بود./فارستاریخ انتشار : 9 تیر 1398 14:55» اخبار مرتبط:

 • نمی توانیم شعار همدلی و همزبانی بدهیم اما جور دیگری عمل کنیم
 • همایش هم دلی اقوام در گچساران برگزار می شود
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:گردشگری راه نجات توسعه استان/عدالت در خدمت رسا ...
 • ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه باید شکوفا شود/خدمت صادقانه،مبنای ...
 • سلامت، مشارکت، نشاط و مر قانون ملاک های بسترسازی انتخابات/مردم باید مطمئن ب ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام