مشروح اخبار


» مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: ۴ پروژه لکه گیری و روکش آسفالت دراستان در حال اجرا استمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه چهارپروژه لکه گیری و روکش آسفالت دراستان در حال اجرا است، گفت: مبلغ هزینه شده برای این ۴ پروژه تاکنون ۷میلیارد و۸۲۰ میلیون تومان بوده است.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از یاسوج، نصیری راد پروژه آسفالت جاده گچساران با مبلغ قرار۳۸۰۰۰ میلیون ریال را یکی از این پروژه ها ذکر کرد و افزود: میزان هزینه شده برای این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد ۱۵۲۰۰ میلیون ریال است.
وی تصریح کرد: پروژه یاسوج به اقلید با مبلغ قرار۱۲۰۰۰ میلیون ریال و پیشرفت۴۵درصد یکی دیگر از این پروژهاست که تاکنون۵۴۰۰میلیون ریال برای آن هزینه شده است.
پروژه یاسوج به سمیرم با مبلغ قرارداد۱۷۰۰۰ میلیون ریال و پروژه لکه گیری و آسفالت تنگ پیرزال_طولیان_ دهدشت با مبلغ قرار داد۱۳۰۰۰ میلیون دیگر پروژه های در حال اجرای اداره کل راهداری استان که مدیر کل این اداره به آنها اشاره کرد و خاطر نشان نمود: پروژه یاسوج به سمیرم با پیشرفت۲۵ درصدی تاکنون۴۰۰۰َ میلیون ریال برای آن هزینه شده است.
 وی، پیشرفت پروژه تنگ پیرزال_ طولیان_ دهدشت را۳۰ درصد عنوان کرد و گفت: ۳۹۰۰ میلیون ریال تاکنون برای این پروژه هزینه شده است.
مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان اظهار داشت: در سال ۹۸تاکنون در مجموع ۱۰کیلومتری راه روستایی و ۱۰ کیلومتر راه اصلی روکش و ۵۰ کیلومتر لکه گیری در سطح استان انجام شده است. 
لازم به ذکر است امامزاده اسماعیل گچساران، بیدک باشت و امامزاده محمید روستاهایی هستند که کار روکش آسفالت آنها انجام شده است.


تاریخ انتشار : 16 تیر 1398 21:45» اخبار مرتبط:

 • هزینه‌کرد 11 میلیارد ریالی شهرداری دهدشت در اجرای پروژه‌های عمرانی
 • 140 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی گچساران نیاز است
 • 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی ...
 • "شش طرح بهبود راه های ارتباطی در باشت در حال اجراست"
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود