مشروح اخبار
 » سفر وزیر اقتصاد و هیاتی از نمایندگان چندوزارتخانه به گمرک شهید رجائی بندرعباس

یک منبع آگاه  از سفردکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به ریاست هیاتی از نمایندگان چند وزارتخانه مرتبط با روند ترخیص کالا در گمرک شهید رجائی بندرعباس خبرداد.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان هرمزگان یک منبع آگاه به خبرنگار ماگفت: با توجه به اينكه مقرر است هيأتى متشكل از نمايندگان تام الاختيار گمرك ايران، وزارت صمت، وزارت راه، وزارت جهاد كشاورزى، بانك مركزى ، اتاق بازرگانى ، استاندارد و ساير مراجع به رياست جناب آقاى دكتر دژپسند وزير محترم امور اقتصادى و دارايى روز پنجشنبه ٢٠ تيرماه ١٣٩٨ در بندرعباس حضور داشته و از گمرك شهيدرجايى بازديد خواهند داشت.
بنابرشنیده های خبرنگارما ، جلسه اى با فعالان اقتصادى و مراجعين و ترخيص كاران محترم برگزار خواهد شد. 

این منبع آگاه به این نکته اشاره کرد که  هر مراجعه كننده اى كه درخصوص موارد عدم ثبت سفارش كالا ، مسائل بانكى و ارزى به هر نحو، مسائل رسوب كالا ، مجوزهاى قانونى ، متروكه شدن كالا ، تشريفات و امور گمركى ، بندرى و تشريفات مربوطه ، استاندارد و .... مشكلى دارد حتماً با اسناد و مدارك مربوطه مراتب را  منعكس نمايد تا ترتيب حضور و اعلام مشكل در جلسه اشاره شده فراهم گردد. 
گفتنی است، زمان جلسه (روز پنجشنبه) و مكان آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
به گزارش راک نیوز ، هفته گذشته نیز هیاتی از نمایندگان چند وزارتخانه مرتبط با روند ترخیص کالا در گمرک شهید رجائی بندرعباس حضور یافتند و بنا به گفته برخی از صاحبان کالا و ترخیصکاران برخی از مشکلات با دستور معاون امور گمرکی ایران در مدت حضور هیات در بندرعباس برطرف گردید .


تاریخ انتشار : 18 تیر 1398 22:18» اخبار مرتبط:

 • سفر نمایندگان وزرات خانه های مرتبط با روند ترخیص کالا در گمرک شهید رجائی بن ...
 • اعزام هیاتی از چند وزارتخانه برای بررسی مشکلات کالاهای رسوب شده در گمرک شهی ...
 • اعزام هیاتی از چند وزارتخانه برای بررسی مشکلات کالاهای رسوب شده در گمرک شهی ...
 • سفر معاون امورگمرکی به هرمزگان ؛ با موافقت رئیس کل ارونقی از شنبه در گمرک ش ...
 • سامانه جامع امور گمركي رويه صادرات گمرك کهگیلویه وبویراحمد راه‌‌اندازي شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس