مشروح اخبار
 » افشاگری جدید از علت عصبانیت معاون رئیس جمهور در سفر کاری به کهگیلویه و بویراحمد!

عصبانیت مونسان از وضعیت میراث فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد و مدیریت سفر موضوعی است که برخی از رسانه ها به آن پرداختند.
.


به گزارش گروه وب گردی راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ یک کانال تلگرامی که به موضوع سفر معاون رئیس جمهور به استان پرداخته است از موضوعات جدیدی پرده برداری کرده است.
این کانال تلگرامی علاوه بر این شبکه اجتماعی در صفحه اینستاگرام نیز  مطلبی را منتشر کردند که دراین مطلب آمده است: 
"برخی منابع مطلع به گلبونگ گفته اند که در سفر یک روزه مونسان و علی رغم تبلیغات شدید تیم رسانه ای مدیرکل میراث و مجموعه استانداری، وی از این سفر ناراضی بوده و با عصبانیت استان را ترک کرد. 
گفته می شود مونسان حاضر به بازدید از موزه یاسوج نشد و خواستار ارایه گزارشی از چرایی رکود پروژه و علت تاخیر آن با وجود پرداخت اعتبارات زیاد به وی شده است. 
 در ادامه سفر نیز پیمانکار پروژه موزه یاسوج چندین خودروی گران قیمت و اسباب پذیرایی مفصلی تدارک دیده بود که ظاهرا مونسان شدیدا نسبت به این نوع برنامه ریزی معترض و مجموعه میراث استان را بشدت نهیب زده است.
هرچند وی در مسیر خود از مجتمع تفریحی خضوعی در تل خسرو بازدید کرد اما از مسکوت ماندن مجتمع ورزشی باقری به شدت عصبانی و گلایه مندی کرده است که چرا تسهیلات این طرح پرداخت شده ولی طرح به حال خود رها شده است. 
در ابتدا قرار بوده است برای خالی نماندن ریز برنامه های سفر یک سفره خانه در جاده آبشار افتتاح شود که مجموعه استانداری آنرا مناسب نمی دانند و میراث فرهنگی مجبور به گنجاندن برنامه افتتاحیه مجتمع گردشگری دال دنا در سی سخت در برنامه می شوند. این در حالی که این مجتمع پیش از این افتتاح شده بود.
هر چند در برخی عکس ها مونسان خندان دیده می شود اما به نظر می رسد وی در مجموع از سفر ناراضی بوده است و جز یک ناهار برنامه دیگری در استانداری نداشته است.
این عصبانیت قاعدتا باید به عزل باقری و تذکر به مجموعه استانداری منجر شود اما حمایت غلام محمد زارعی از مدیرکل و اینکه سال سال انتخابات است بسیار بعید است شاهد اتفاقی باشیم و احتمالا تا اسفند ماه که موعد بازنشستگی آقای مدیرکل است باید انتظار کشید . هر چند چه با باقری و چه با دیگری هیچ امیدی به میراث فرهنگی و گردشگری کشور و استان نیست .
نکته جالب دیگر در مورد این سفر عدم سفر مونسان به گچساران بوده است . ابتدا اعلام شد که این سفر با نیت افتتاح موزه نفت انجام می شود ولی مونسان به گچساران نرفت و از بلادشاپور هم بازدید نکرد که به احتمال زیاد این موضوع یا به دست کاری برنامه در استان و یا هم همان عصبانیت و بی میلی معاون رئیس جمهور بر می گردد." (پایان نقل وقول)


تاریخ انتشار : 19 تیر 1398 13:21» اخبار مرتبط:

 • فرماندار اسبق کهگیلویه: مدیرکل خسته وبی انگیزه میراث فرهنگی و گردشگری نمی خ ...
 • افتتاح مجتمعی توسط معاون رئیس جمهور که یکسال پیش به بهره برداری رسیده است ! ...
 • بازدید رئیس سازمان گردشگری کشور از غرفه مجتمع اقامتی دال دنا در شیراز + تصا ...
 • واگذاری 4 پروژه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی
 • مدیرکل گردشگری استان خبرداد:تور گردشگری یک روزه برای خبرنگاران کهگیلویه و ب ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس