مشروح اخبار
 » نشست رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسولین واحد ها و بخش های مختلف درمانی/تصاویر

سرپرست شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسئولین واحدها و بخش های مختلف درمانی نشستی برگزار کرد.به گزارش  راک نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ دکتر محمد طاهرطیب زادگان در این نشست اولویت های کاری و برنامه های پیش روی خود را ارائه کرد.

وی در این نشست ضمن تبریک ایام مبارک و فرخنده دهه کرامت گفت: اهمیت کار درمانی و رضایت مندی مردم هدف اولیه و اساسی بنده میباشد و رسیدگی به کار مردم و رعایت سلسله مراتب اداری و پرهیز از حواشی باید سرلوحه کار در مراکز درمانی باشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان به گستردگی حوزه کاری و مراجعات زیاد مردم به تنها مرکز درمانی شهرستان اشاره کرد و تصریح کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و در راس آن ریاست محترم دانشگاه نگاه ویژه و اساسی به حوزه کهگیلویه در خصوص بهداشت و درمان مردم دارد.

وی اذعان کرد: مشکلات حوزه بهداشت و درمان و مطالبات مالی پزشکان و پرسنل را به طور اساسی پیگیری و در نشستی که در آینده نزدیک با ریاست محترم دانشگاه برگزار خواهد شد ارائه میشود انشا الله که راهکارهای لازم گرفته خواهد شد و به حداقل رسیده شود

در این نشست صمیمی که به طور اختصاصی در دو حوزه درمانی و پشتیبانی برگزار شد مسئولین واحدها و بخش های مختلف درمانی به ایراد سخن پرداختند و هر یک در حوزه کاری خود مشکلات و خواسته ها و پیشنهادهای ارائه کردند.

نشست رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسولین واحد ها و بخش های مختلف درمانی/تصاویر
نشست رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسولین واحد ها و بخش های مختلف درمانی/تصاویر
نشست رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسولین واحد ها و بخش های مختلف درمانی/تصاویر
نشست رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با مسولین واحد ها و بخش های مختلف درمانی/تصاویرتاریخ انتشار : 20 تیر 1398 01:39» اخبار مرتبط:

 • رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: بزودی تغییرات جدی در کهگیلویه انجام میگیرد
 • جلسه هماهنگی حضور تیم تخصصی موسسه درمانی مرهم در شهرستان کهگیلویه برگزار شد
 • نشست پیگیری مشکلات بهداشتی مناطق قلعه‌رئیسی و جاورده /پیگیری راک نیوز جواب ...
 • سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی دهدشت معرفی شد
 • رئیس مرکز بهداشت گچساران معرفی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس