مشروح اخبار
 » فوت زن و شوهردر پی سقوط در چاله برف در گردنه بیژن

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت زن و شوهر به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژن در سی سخت خبر داد.


به گزارش راک نیوز، نوراله قنبری با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه بعد از ظهر امروز شنبه ۲۲ تیرماه ۹۸ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ یاسوج گزارش شد افزود: متاسفانه هر دو نفر (زن و شوهر)به علت سقوط در چاله برف و سرمای شدید و هیپوترمی جانشان را از دست دادند.
مسئول روابط عمومی اورژانس استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله دو امبولانس از شهرستان سی سخت و جاده ای دشت بازار به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: هر دو در مسیر راه گردنه بیژن به آمبولانس های اورژانس تحویل داده شد.
قنبری با اشاره به اینکه جاهایی از گردنه بیژن به علت پوشیده از برف تا سه متر است،  افزود: هر دو به علت سرمای شدید در چاله برف و ریزش برف برروی انها دچار ایست قلبی شده بودند .
مسئول روابط عمومی اورژانس افزود: اطلاعات کسب شده حاکی از این است که بیشتر از نیم ساعت طول کشیده این زن و شوهر در زیر برف توسط محیط بانان زیست بیرون کشیده شوند و زمان تحویل به آمبولانس توسط تکنسین‌های اورژانس احیای قلبی شدند ولی متاسفانه به علت سردی دما بدن و افت شدید دمای بدن(27 ) قبل از تحویل دادن به تکنسین ها ی اورژانس جان خود را از دست داده بودند 
وی با بیان اینکه هردو به درمانگاه سی سخت انتقال داده شدند افزود: بنابر اطلاعات کسب شده فوتی ها یک روحانی با همسرش بوده که جهت تفریح به آنجا رفته بودند که در زمان حادثه توسط چند نفر از محیط بانان زیست دنا از چاله برف بیرون کشیده در مسیر تحویل اورژانس داده اند.
گفتنی است (زن و شوهر ) اهل منطقه کریک می باشند.


تاریخ انتشار : 22 تیر 1398 22:41» اخبار مرتبط:

 • فوت دختر ۱۲ ساله به علت غرق شدگی در کهگیلویه و بویراحمد
 • نجات نوزاد ۱۲ روزه از مرگ حتمی توسط تکنسین‌های اورژانس۱۱۵ مادوان
 • غرق شدن سه کوهنورد در آبشار تنگ تامرادی یاسوج + اسامی
 • غرق شدن 3نفر در ابشار تنگ تامرادی کهگیلویه وبویراحمد
 • سقوط زن 32 ساله از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس  آپلود عکس