مشروح اخبار
 » استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید زمینه دیدارهای عمومی با مردم را به صورت منظم و مداوم فراهم كنند، گفت: هر دوهفته یکبار با مردم ملاقات عمومی خواهم داشت.


به گزارش راک نیوز "حسین کلانتری امروز و در دیدار صمیمی با تعدادی از مردم استان که از شهرها و روستاهای دور و نزدیک آمده بودند به مطالبات، پیشنهادات و شکایت های آنان گوش و دستورهای لازم جهت رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه های اجرایی استان صادر کرد.

جمعی از مدیران کل استان و مدیران کل ستادی استانداری استاندار را در این دیدار همراهی و دستورات صادر شده از سوی مدیریت ارشد استان را برای رفع مشکلات مراجعان پیگیری کردند.

این ملاقات مردمی ۵ ساعت به طول انجامید و ۲۳ نفر از مردم استان به صورت رو در رو از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز تا ساعت ۱۳:۳۰ به صورت رو در رو با استاندار مشکلات خود را بیان کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار چهره به چهره با مراجعه کنندگان با سعه صدر گوش شنوای دغدغه ها و مطالبات آنها بود.

مراجعه کنندگان در نشست ملاقات مردمی امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مشکلات و مطالبات خود را در بخش های مختلف تولید، اشتغال، سرمایه گذاری، ثبت اختراع، درمان و برخی مسائل دیگر با استاندار درمیان گذاشتند.

گفتنی است که جلسات ملاقات مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با هدف طرح و بررسی مشکلات مردم روزهای یکشنبه هر دوهفته یکبار برگزار می شود.

حسین کلانتری در حاشیه برگزاری این دیدارها اظهار داشت: هدف از دیدارهای مردمی مسئولان با مردم برداشتن گامی موثر در راستای برقراری ارتباط و تعامل دوسویه میان مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از درخواست های مراجعه کنندگان در خصوص اشتغال بود، عنوان کرد: ایجاد اشتغال در دو بخش خصوصی و اداری امکان پذیر است و در سیستم اداری حتما افراد باید براساس آزمون و پس از گزینش جذب شوند.

استاندار با اشاره به اینکه برخی از مطالبات مردم جنبه عمومی داشت و خواستار توجه به ایجاد زیرساخت ها شدند، عنوان کرد: با همکاری مردم و مسئولان تمام تلاش خود را در این راستا به کار می گیریم.

وی با بیان اینکه در آینده نشستی با احزاب و فعالان سیاسی استان برگزار می شود، بیان کرد: در حوزه آسیب های اجتماعی اقدامات مطلوبی در استان انجام شده و برنامه ریزی های لازم برای رفع مشکلات این حوزه در حال طراحی و تدوین است.

کلانتری از تشکیل بانک اطلاعاتی برای شناسایی کارکنان اداری و تناسب بین شغل و مدرک تحصیلی این افراد خبر داد و گفت: شایسته سالاری معیار انتخاب مدیران استان خواهد بود.

وی تاکید کرد: رسانه ها در معرفی چهره زیبایی از استان به سراسر کشور و جهان کوشا باشند.

استاندار بیان کرد: انتظار می رود چهره واقعی استان را نشان دهیم و از سیاه نمایی کردن پرهیز کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توسعه کهگیلویه و بویراحمد در گرو بهره مندی از ظرفیت جوانان استان است، تصریح کرد: امید است جوانان ما را در مسیر پیشرفت استان یاری کنند.

کلانتری عنوان کرد: نجات دادن مردم از بلاتکلیفی و سردرگمی یکی از مهم ترین خروجی های این ملاقات های مردمی است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید پاسخگوی مردم باشند، بیان کرد: این دیدارهای مردمی باید اثربخشی و کارآمدی داشته باشند و گره ای از مشکلات مردم را باز کنند.

کلانتری با بیان اینکه دولت نقش تسهیل گری و حمایتی در کارها را بر عهده دارد، تصریح کرد: هرکجا که مردم مشارکت داشتند مشکلات راحت تر برطرف شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل های مردم نشست/گزارش تصویریتاریخ انتشار : 23 تیر 1398 15:40» اخبار مرتبط:

 • ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه باید شکوفا شود/خدمت صادقانه،مبنای ...
 • دیدار چهره به چهره معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با مرد ...
 • معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برگزاری هرگونه جلسه‌ای در روز ...
 • مدیران استان باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل مردم نشست
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس  آپلود عکس