مشروح اخبار


» در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت چه گذشت؟استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان به ویژه صنعت نفت و گاز قول مساعد دادند.به گزارش راک نیوز "حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار کرد.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

حسین کلانتری در این دیدار وضعیت و قابلیت های استان را  تشریح و تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های بسیاری در بخش های مختلف به ویژه حوزه نفت،گاز و صنعت انرژی است.


 استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تسهیل در اجرای پروژه مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی پارک جنگلی یاسوج شد و گفت: می طلبد این پروژه زودتر راه اندازی شود.

وی بیان کرد: انتظار می رود مشکلات کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران برطرف شود.

کلانتری خواستار تخصیص و تقویت اعتبارات پروژه های اجرایی استان از سوی وزارت نفت شد و افزود: بیش از ۲۵ درصد نفت و گاز کشور در این استان تولید می شود و باتوجه به این ظرفیت خواستار نگاه ویژه به استان هستیم.


نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد و جذب سرمایه گذار یکی از راهکارها و اولویت های مهم در جهت توسعه همه جانبه این استان است.

زنگنه وزیر نفت نیز در این دیدار عنوان کرد: در خصوص مطالبات و پیشنهادات استاندار استان و در جهت تقویت و توسعه پروژه های کهگیلویه و بویراحمد دستورات لازم به زیر مجموعه این وزارت خانه صادر می شود.


وی همچنین برای حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان از جمله صنعت نفت و گاز قول داد و گفت: مجموعه وزارت نفت برای حمایت از پروژه ها و سرمایه گذاری در این استان اعلام همکاری و آمادگی می کند.

در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت چه گذشت؟
در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت چه گذشت؟

تاریخ انتشار : 24 تیر 1398 13:47» اخبار مرتبط:

 • در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون عمرانی وزیر کشور مطرح شد:قول ...
 • در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون اول رئیس جمهور چه گذشت؟؟
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار معاون علمی رئیس جمهور بر راه اندازی پ ...
 • استاندارکهگیلویه و بویراحمد: تقویت زیرساخت ها و جذب سرمایه گذار زمینه توسعه ...
 • دیدار معاون آموزش، پژوهش و فنآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با استاندارکهگیل ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود