مشروح اخبار
 » در نشست کمیسیون فنی مهندسی و عمران اتاق یاسوج بررسی شد؛ مشکلات و معضلات صنعت احداث در استان کهگیلویه و بویراحمد

صبح امروز دومین نشست کمیسیون تخصصی خدمات فنی و مهندسی اتاق یاسوج به ریاست «منوچهر یاری» رئیس این کمیسیون و با حضور اعضای کمیسیون، اعضای انجمن صنفی پیمانکاران و فعالین حوزه های مختلف صنعت احداث استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزار گردید.


به گزارش راک نیوز، این نشست با هدف بحث و بررسی پیرامون مشکلات و معضلات صنعت احداث در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.در این نشست هرکدام از اعضا پیرامون مشکلات مرتبط با این حوزه به ارائه توضیحات و پیشنهادات مختلف خود پرداختند تا با جمع بندی نهایی توسط دبیرخانه کمیسیون فنی مهندسی و عمران اتاق یاسوج این مسائل و مشکلات همراه با راهکارهای پیشنهادی، جهت طرح در نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تهیه و تنظیم شوند و در این راستا پیگیری ها و  اقدامات لازم توسط این کمیسیون صورت پذیرد.
 پیگیری حل مشکل رتبه بندی شرکت ها در خصوص بیمه پرسنل فنی و مهندسین شرکت، پیگیری مشکلات بیمه تامین اجتماعی مربوطه به پروژه ها از جمله کم  و زیاد شدن مبلغ حق بیمه واریزی، نحوه رسیدگی به صورت کارکردها و نحوه محاسبه تعدیل (تاریخ کارکرد)و محاسبه سود اوراق مشارکت (اوراق بهادار)، پیگیری مسائل مربوط به پرداخت ارزش افزوده کارکردها و دیر کردها و جرائم مربوطه و گله مندی از نحوه و نوع قیمت ها در اعلام برده مناقصات، مهمترین مسائل و مشکلات مطرح شده در این نشست بود.
در ادامه و در راستای مسائل و مشکلات مطرح شده در این نشست، ده مصوبه مهم نیز اتخاذ گردید تا پس از پیگیری های دبیرخانه کمیسیون خدمات فنی مهندسی و عمران، نتایج آن در جلسات آتی این کمیسیون مطرح گردند.
 


تاریخ انتشار : 26 تیر 1398 12:21» اخبار مرتبط:

 • رئیس اتاق بازرگانی یاسوج:: احیای سازمان برنامه‌وبودجه، بخش خصوصی را به آیند ...
 • نخستین همایش مشترک سفرا و رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران با فعالان ...
 • بررسی حادثه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در کمیسیون اصل 90
 • روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی یاسوج معرفی شدند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس