مشروح اخبار
 » حضور حداکثری مردم پای صندوقهای اخذ رای مهمترین وجه انتخابات امسال است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال در فضای امن، سالم و قانونمند برگزار و از تک تک آرای مردم به عنوان حق الناس در صندوق های اخذ رای صیانت و پاسداری خواهد شد.


حسین کلانتری در همایش بصیرتی شبکه ناظران انتخابات در شهرستان بویراحمد به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار داشت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک اصل مهم و سرنوشت ساز شمرده می شود و مجریان انتخابات با همه توان و قدرت از این اصل که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم بوده حراست خواهند کرد.

حسین کلانتری انتخابات را دارای دو وجه مهم دانست و گفت:  مهمترین وجه آن حضور و مشارکت آگاهانه مردم پای صندوق های اخذ رای به عنوان بارزترین نماد مردم سالاری دینی خواهد بود.
وی برگزاری یک انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم را راهبرد و رویکرد اساسی نظام دانست و گفت: متولیان امر با این جهت گیری که رأی مردم ناموس است و میزان هم رأی مردم است باید وارد این عرصه حساس شوند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: این تضمین و اطمینان را به مردم استان خواهیم داد که امنیت، سلامت و امانتداری از رأی مردم سرلوحه کار مجریان و متولیان امر انتخابات در استان خواهد بود.

کلانتری یادآور شد این انتخابات با رقابت قانونمند کاندیداهایی از همه جریانات و سلایق معتقد به نظام و با حضور حداکثری و حماسی مردم تبلور می یابد.

استاندار افزود: بدون شک انتخابات سال جاری تمام نقشه های استکبار جهانی،صهیونیست و دول مزدور و خودفروخته منطقه را نقش برآب نموده و شکست دیگری را بر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به فرصت مناسبی که تا زمان برگزاری انتخابات در پیش رو داریم،تمام تدابیر لازم برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب و انجام سایر هماهنگی ها فراهم خواهد شد.

وی در پایان از همگان خواست باید تلاش شود تا فضای استان زودهنگام و پیش از زمان مقرر و مناسب انتخاباتی نشود و کار و تلاش برای رفع مشکلات استان و مردم با جدیت هر چه تمام‌تر ادامه یابد.

حضور حداکثری مردم پای صندوقهای اخذ رای مهمترین وجه انتخابات امسال است
حضور حداکثری مردم پای صندوقهای اخذ رای مهمترین وجه انتخابات امسال است

تاریخ انتشار : 27 تیر 1398 08:24» اخبار مرتبط:

 • سلامت، مشارکت، نشاط و مر قانون ملاک های بسترسازی انتخابات/مردم باید مطمئن ب ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:مردم وفادار،یکی از پرشورترین، سالم ترین و امن ...
 • نشست کاندید اهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دهدشت با حضور شورای ...
 • انتخابات سالم با مشارکت حداکثری ضامن امنیت است
 • هشدار شورای نگهبان به هرگونه تبلیغ زودهنگام انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحم ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس