مشروح اخبار


» خدمات‌رسانی بسیج جامعه پزشکی در 30 روستای دیشموکبسیج جامعه پزشکی در روستاهای محروم بخش دیشموک در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی،پرستاری و مشاوره ای خدمات رسانی کردند.


بسیج جامعه پزشکی در روستاهای محروم بخش دیشموک در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی،پرستاری و مشاوره ای خدمات رسانی کردند.
 به گزارش راک نیوز،بسیج جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در روستاهای محروم بخش دیشموک در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی،پرستاری و مشاوره ای با جامعه هدف 3 هزار نفری خدمات رسانی کردند.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گفت: از یک ماه گذشته با همکاری و ایجاد تفاهم نامه بین کمیته امداد، سپاه فتح و علوم پزشکی استان مقرر شد که تیم‌هایی برای خدمات رسانی به منطقه دیشموک اعزام شوند.
وی افزود: ده تیم از امروز صبح تا فردا بعد از ظهر در قالب اقدامات پیشگیرانه در حوزه بهداشت محیط و تغذیه،مامایی ، مشاوره های روان پزشکی برای افراد مورد هدف ارائه می شود.
مبشری از ویزیت بیماران در زمینه های فوق خبر داد و گفت: به بیماران روستاهای دیشموک خدمات بهداشتی  و درمانی با حضور متخصصین و پزشکان مجرب از صبح تا الان  ارائه گردیده و این برنامه تا فردا عصر ادامه دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان از همکاری سپاه فتح استان در قالب تیم دندانپزشکی خبر داد و اظهار کرد: سپاه فتح خدمات بهداشتی و دندانپزشکی در بیش از 30 روستای بخش دیشموک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ارائه داد که بیمارانی که نیاز به ارجاع به متخصص داشته باشند به صورت رایگان ارجاع داده می شوند.
وی گفت: سپاه فتح استان و کمیته امداد در زمینه های اشتغال، ساخت مسکن مددجویی و خدمات دهی بهداشتی با هم همکاری دارند که در آینده نزدیک خدمات مسکن به بهره برداری می رسد.
مبشری از خدمات دهی بسیجیان تقدیر کرد و با اشاره به مشکلات  زیرساختی بخش دیشموک گفت: منطقه دیشموک منطقه ای بکر و دست نخورده است که جا دارد مسئولین نهادها، محرومیت های بخش دیشموک را ببینند و زمینه رشد این منطقه را فراهم کند.
مدیرکل کمیته امداد استان از جوانان دیشموکی جهت ارائه راهکار و مطالبه گری از مسئولین دعوت کرد و افزود: از جوانان این منطقه خواهانم که در زمینه های برون رفت بخش دیشموک از مشکلات راهکار ارائه دهند و از مسئولین مختلف جهت پیشرفت منطقه مطالبه گر باشند تا با مشارکت مردم زمینه رشد اقتصادی و بهداشتی مردم را فراهم کنیم.
گفتنی است بسیجیان جامعه پزشکی به صورت جدی و پیگیر به خدمات رسانی در بخش دیشموک مشغول هستند و مردم بخش دیشموک رضایت خود را از حضور این مسئولین و بسیجیان جهت برطرف کردن مشکلات آنان اعلام کردند.
همچنین علی ساداتی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: 50 نفر پزشک، ماما، پرستار، دندانپزشک و روانشناس جهت خدمات رسانی در زمینه های پزشکی، درمانی،دندانپزشکی، بیمارهای زنان و آسیب های اجتماعی به همراه سایر ادارات همراهی کردند.
 
وی همچنین از همکاری شبکه های دنا، افق و مستند جهت پوشش گسترده این برنامه خبر داد.


تاریخ انتشار : 28 تیر 1398 11:36» اخبار مرتبط:

 • برخورداری۲۰۰نفر از روستاییان سربیشه از خدمات دندانپزشکی رایگان
 • برگزاری طرح «شهید رهنمون» بسیج جامعه پزشکی ناحیه مقاومت کهگیلویه در روستای ...
 • اعزام دومین تیم بسیج جامعه پزشکی به مناطق کم برخور دار بخش دیشموک /تصاویر
 • با اعزام اکیپ‌های چندگانه صورت گرفت ارائه خدمات رایگان درمانی بسیج جامعه پز ...
 • اعزام 4 گروه پزشكي به مناطق محروم كهگيلويه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام