مشروح اخبار
 » ضرورت تشکیل کمیته توانمند سازی و توسعه در دیشموک

کریمی نژاد گفت،حوزه های امنیتی،انتظامی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی و سیاسی باید از اولویت این کمیته باشد و ماهانه مشکلات منطقه را بررسی کنند.به گزارش راک نیوز،دارا کریمی نژاد مدیر کل امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه میز خدمت بخش دیشموک،تشکیل کمیته توانمند سازی و توسعه در این منطقه را از موارد ضروری دانست و گفت؛مسولان خصوصا بخشدار بخش دیشموک در تشکیل یک کمیته توانمند سازی و توسعه در این منطقه تلاش کنند.

وی افزود،این کمیته باید متشکل از معتمدین،تحصیل کرده های منطقه و دانشگاهیان باشد.

کریمی نژاد تصریح کرد،حوزه های امنیتی،انتظامی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی و سیاسی باید از اولویت این کمیته باشد و ماهانه مشکلات منطقه را بررسی کنند.


وی با بیان اینکه مشکلات و آسیب های اجتماعی در این منطقه وجود دارد اظهار داشت گفت؛باید منطقه به منطقه و روستا به روستای پاک و آلوده را شناسایی و در این زمینه یک خانه سلامت متشکل از ادارات آموزش و پرورش،بهداشت و درمان،نیروی انتظامی و امام جمعه باشد.

کریمی نژاد با انتقاد از رسانه ها گفت،رسانه ها در این مناطق فقط نباید مسائل سیاه و خاکستری را دید و انتشار داد.

این مسول عنوان کرد،مشاورین و جامعه شناسان باید مردم را توانمند و به سمت توانمند سازی بکشانند.

وی افزود،مایه مباهات نیست که 80 درصد مردم منطقه تحت پوشش کمیته هستند.

کریمی نژاد گفت،دهیاران باید تمامی ظرفیت ها و توانمند های روستا ها را تا روزهای آینده به دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گزارش دهند.

مدیر کل دفتر امور روستایی افزود،مردم این منطقه باید به سمتی حرکت کنند که در هر روستا یک کارگاه و هر نفر یک کارآفرین باشد.


وی در پایان با اشاره به مناطق گردشگری بخش دیشموک اظهار داشت،گفت؛مناطق زیادی در این بخش وجود دارد که می توان با کمک رسانه ها تروریست های زیادی را به این منطقه آورد.

تاریخ انتشار : 29 تیر 1398 12:34» اخبار مرتبط:

 • فرماندار جدید شهرستان لنده مشخص شد
 • اجرای طرح های توانمند سازی زنان در مناطق مختلف استان
 • مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری منصوب شد/جزییات
 • تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد دیشموک برگزارشد +عکس
 • فرماندار کهگیلویه:نقش مهم بانکهادر توسعه اشتغال درشهرستان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس