مشروح اخبار
 » بازرسان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد

مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد بعد از تنفسی چند روزه و با دستور کار انتخاب بازرسان اصلی و علی البدل برگزار شد.


به گزارش راک نیوز، این مراسم که با حضور مهندسان کهگیلویه و بویراحمد و با دستور جلسه برگزاری انتخابات بازرسان سازمان عصر امروز برگزار شد؛ از ۶ نفری که برای این امر معرفی شده بودند، دو نفر به عنوان عضو اصلی و یک نفر نیز به عنوان عضوعلی‎البدل انتخاب شدند.
کاندیداهای احراز عنوان بازرس سازمان هر یک در چند دقیقه به بیان رزومه‎ی کاری خود پرداختند و بعد از آن کار رأی‎گیری آغاز شد.
با شمارش تعداد رای داخل صندوق، در نهایت مهندس مجتبی سلیمانی و عنایت اله جهان آرا بعنوان بازرسان اصلی و مهندس عزت اله عباسی نیز بعنوان بازرس علی البدل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان انتخاب شدند.
مهندس احمدرضا خورشیدی در حاشیه این مراسم از مهندسان بعنوان شاکله و پایه و اساس سازمان یاد کرد و گفت: برای موفقیت، هیأت مدیره سازمان نیازمند حمایت همه جانبه تصمیم‎سازان استانی و مهندسان عضو سازمان و رمز موفقیت سازمان نیز بدون شک بسته همدلی و وحدت جامعه‎ی مهندسی استان است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: بازرسان چشم امید مهندسان و البته بازوی هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر و قانونی تر امورات هستند.
خورشیدی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‎های اصلی سازمان، امر اشتغال و کارآفرینی مهندسان است، تلاشمان را بر این مقوله گذاشتیم و همچنان در ادامه نیز علاوه بر تلاش در جهت جلب رضایتمندی مردم عزیز استان، رفاه و بهبود شرایط مهندسان را نیز مد نظر خواهیم داشت، البته در این مسیر همدلی و وحدت، تلاش و حمایت جامعه مهندسی استان را برای موفقیت شرط اساسی میدانیم./بویر نیوز


تاریخ انتشار : 29 تیر 1398 21:34» اخبار مرتبط:

 • اعضای هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند (+اسامی)
 • پیام تقدیر وتشکر منتخب هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بوی ...
 • آغاز فرایند انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استا ...
 • رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمدانتخاب شد
 • عزل رئیس سازمانی درکهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس